Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor felszállok a helyijárat...

Amikor felszállok a helyijáratra (amin 600-an vannak) néha elkezdek egyenesen rettegni. Mi jön rám ilyenkor, mi bajom van?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 00:56
 1/6 anonim válasza:

ezt ugy hivják pánikbetegség ha nem érzel ilyet h izzadás,szívdobogásérzés,nehézlégzés akkor enyhe pánikbetegséged van ez gyógyítható/Kinőhető betegség.

Minden esetre ha súlyosodik a tünetek fulladás stb akkor javaslom mennyél vele pszichológushoz mert csak ö tud segíteni ettől nem kell megijedni a világ 20-25% Ettöl az úgynevezett "Népetegségböl" Szenved.

2014. júl. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AlexBlake válasza:
Sztem ez klausztrofóbia. Nekem is sajna ilyen van szal tudom mit érzel. Ezt amúgy onnan gondolom hogy szűk helyen vagy és néhány ember ettól egyenesen rosszul van. Próbálj meg egy másik busszal vagy vmivel amin kevesen vannak menni. Nem volt neked vmi olyan élményed (akár kissebb korodban) amikor egy viszonylag szűk helyre be voltál zárva és nem jutottál ki?? Mert belőlem egy autóbaleset váltotta ki úgy hogy meg voltam sérülve és nehezen szabdítottak ki :((
2014. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát az durva...

De én szerintem inkább az emberektől "félek".

2014. júl. 17. 07:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tömegiszony (demofóbia).
2014. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pánik betegség, sok a stresz az életedben? gyalogolj sokat a friss levegőn, sportolj, lazíts, hogy az idegeid megnyugodjanak. Meditálj vagy hallgass zenét. Teremts magadnak csendes környezetet.
2014. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, szerintem másokhoz képest nem sok...
2014. aug. 3. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!