Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a lány?...

Szerintetek milyen ez a lány? Hány évesnek mondanátok? KÉÉP!

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 20. 13:25
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
mi teljesen normálisak vagyunk.. én is utálom a verekedős tolvaj romákat,meg azokat akik piszkosan lusták büdösek.
2014. júl. 20. 19:37
 42/49 anonim ***** válasza:

Éppen ezért mondom, hogy érdemes lenne elhagyni ezt a "cigánykodós" stílust. Mások nem azt látják, hogy te normális vagy, hanem azt, hogy cigány. A képedhez hasonló képszerkesztés tipikus napiszaros, "Raj pujáró" "SukárDiscoPrinszessz" féle képeknél használják. Nálam is ezt az első benyomást keltette a képed.


Látom éretten gondolkodsz, úgyhogy remélem leesik, nem bántásból írom ezeket, nekem is idő kellett ahhoz, hogy rájöjjek, nem követendő példa a "gengszterkedés", és én nem tartozok a cigányok közé, hiába van bennem is vonó. :)

2014. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:

Szerintem szép vagy,aranyos arc nagy szem. 15 évesnek tippellek.

Nektek pedig akik a származása miatt rosszat mondtatok vagy elkezdtétek ezt a rasszizmus cuccot üzenem hogy erre is megy a lopás a kötözködés stb, de vannak normális cigányok is és szánalmas hogy ennyire általánosítatok.

2014. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,kedves vagy és igazad van
2014. júl. 22. 17:36
 45/49 Orfeus ***** válasza:
Majd ha olyan helyen laktok ami tele van cigányokkal megtanuljátok a Magyarok Istenit, addig védjétek őket mint az állam :)
2014. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:

Tipikusan így működik a mai világ... megkérdezik a véleményed és ha nekik nem tetszik a válasz, akkor ezt kapod:


"Az üzenet küldője: vegyiparis

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: 07-20 14:02

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Szerintetek milyen ez a lány? Hány évesnek mondanátok? KÉÉP!

"Szerintem ez a lány alapból sem szép, de ez a kép meg kifejezetten nagyon előnytelen! amúgy 14-16 körül lehet max..."

Az üzenet szövege: tartsd meg az ilyen véleményt te balf.sz.. soha nem lesz normális barátnőd.. képzelem te milyen jó pasi vagy"


Egyébként lány vagyok, 24 éves... sajnos elállítódott a név kiírás... Ajánlom, kedves kérdező, hogy legközelebb írd oda, hogy csak pozitív véleményetek vársz!!! ;-)

2014. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Tök mindegy hogy mi vagy.. akkor sem kéne ilyen véleményt írni..!

Véleményem ugyanaz rólad!!

2014. júl. 30. 12:35
 48/49 anonim ***** válasza:

Szerintem

szép vagy, kedves arcú-szemű, minden rendben van a kinézeteddel, plusz pont, hogy nincs kint mindened (manapság már ez is ritkaság, ezért meg kell dicsérni). Nekem természetesnek hat a személyed, gondolom, 13-17 között lehetsz. Még egy plusz pont, hogy magad felé fotózol és nem a tükörbe bele, kamerába nézel. (A falra mászok az olyan képektől.) A keret nem tetszik nekem sem.

Utolsó plusz pont, amilyen hozzáállást tanúsítasz az ellened fordulók iránt. Nem hőbölögsz, nem szítod tovább az ellenségeskedést és értelmesen reagálsz. Ne vedd a szívedre, amiket mondanak! A legjobbakat!

19l

2014. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. aug. 10. 10:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!