Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátom nemsokára bemutat a...

A barátom nemsokára bemutat a szüleinek. Milyen ruhát illik felvenni?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy közönségesnek nézzenek..! 17 éves vagyok. Kivágós felsőben+ miniszoknyában biztos nem megyek de nem is elegáns ruhára gondoltam. Az a legjobb ha valami egyszerűt veszek fel? Mert én arra gondoltam.

2014. júl. 22. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű, letisztult, lehet kicsit elegánsabb.
2014. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Elek Tamás válasza:
Egyszerű, egyedi megjelenést ajánlok. Nem miniszoknya és kivágott felső, ezt jól látod. Ne legyen túl sok vakolat(púder, vörös rúzs...stb) rajtad és 20cm-es magassarkút is felejtsd el. Sok boldogságot! :-)
2014. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 22. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem öltözz, sminkelj úgy ahogy szoktál. Nyilván jó benyomást akarsz tenni és ez fontos is, de szerintem jobb, ha rögtön látják, hogy milyen vagy, így nem érheti őket meglepetés. Nyilván ne túl rövid és kivágott cuccokat vegyél fel, de nem is kell elegánsan, főleg, ha otthon találkoztok, bár szerintem utcára, étterembe sem kell különösebben kiöltözni. Szerintem egy nadrág (rövid vagy térd mert meleg van, de akár hosszú, ahogy tetszik) és egy felső tökéletes. Lehet valami blúz, póló, ujjatlan szerintem ez mindegy, a lényeg, hogy ne legyen közönséges. Meg valami szandál, saru.
2014. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!