Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogalmaznátok meg azt az...

Hogy fogalmaznátok meg azt az érzést, amire azt mondják, hogy örömömben kiszaladnék a világból?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy ha újra fiatalok lennének, vagy ha sok pénzük lenne, vagy ha ez, és ez történne velük, akkor kiszaladnának az világból a boldogságtól. Azt vettem észre, hogy ehhez az érzéshez nagy elvárásokat kötnek, amik teljesülésére nincs, vagy nagyon kicsi az esély, tehát nem élhetik át ezt a boldogságot.


De én szoktam úgy érezni, hogy olyan boldog vagyok, hogy tényleg legszívesebben elkezdenék rohanni, és futnék, szökdelnék, és vigyorognék. Ezt általában egy napsütéses helyen képzelem el, természetben, egy kis úton, ami az erdő és a rét mellett van, virágokkal, meg pillangókkal, éy egy szoknyás ruhába lennek. Lehet ez hülyeség, de tényleg azoktam így érezni. Ez leginkább olyan dolgok hatására jön létre, ami nem fizikai, és a szerelemmel kapcsolatos. Vagy ha olyan jó napom van, éy úgy érzem, hogy minden jó.


Mást ezt hogy képzeli? Másoknál is van ilyen érzés? Hogy képzelik el ezt a futás dolgot, ha így érzik magukat?


Bocsánat, ha hosszú, és idétlen ez a kérdés, de ez foglalkoztat már pár hónapja :) előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. júl. 22. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az eufória :)
2014. júl. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könnyen el lehet érni azt az érzést. De sajnos betiltották az ilyen drogokat, mert a boldogtalan ember többet dolgozik:(
2014. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, én nem szerek általi örömre gondoltam.
2014. júl. 23. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így érezni. De én a szó szoros értelmében képzelem el (az űrbe, a csillagokhoz szaladnék ki). :) *-*
2014. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!