Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy rövid pár soros (min.10...

Egy rövid pár soros (min.10 sor) fogalmazást kellene írnom arról, hogy miért szeretem Stephen Hawking-ot, de nem tudom megfogalmazni úgy, hogy szép és mély érzésű legyen. Valaki esetleg tud segíteni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 11:00
 1/5 anonim válasza:

Ezt leginkább csak te tudod megírni, mert a te érzéseidről van szó. Egy másik ember teljesen máshogy érezhet SH iránt... Szóval próbáld meg egymagad csinálni...

Írj egy vázlatot, aztán próbáld mondatokba foglalni. Esetleg keress utána neten, hogy milyen kifejezésekkel lehet szebbé tenni egy fogalmazást.

Hajrá :)

2014. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SHtól nem áll messze a humor sem. Lásd: The Big Bang Theory (Agymenők). Úgyhogy szerintem nyugodtan csempészhetsz bele egy kis humort is :)
2014. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
illetve a South Park-ban is szerepelt nem egyszer :)
2014. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tanár mondta, hogy mélyérzésű-nek kell ennek a fogalmazásnak lennie?

Hiszen éppen a közérthetően fogalmazó tudományos ismeretterjesztő munkái miatt kedvelhetted meg. Nincs ebben semmi fellengzős, vagy mélyérzés...

2014. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stephen Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaawking...
2014. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!