Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy keress meg egy embert ha...

Another0528 kérdése:

Hogy keress meg egy embert ha nem tudsz róla semmit, még a nevét se tudod?

Figyelt kérdés
Strandon találkoztam vele,és megakarom találni! De nem tudom a nevét,se hogy hol lakik,hány éves semmit! Valami ötlet hogy találjam meg ?

2014. júl. 23. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyorsan és stílusosan. Komolyra fordítva a szót: sehogy. Nem tudsz róla semmit, mi alapján találnád meg? Ha találkozol vele véletlenül legközelebb, akkor kérd el az elérhetőségét. :)
2014. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A strandon teszel ki egy cédulát, hogy hol és mikor láttad, és kéred, hogy keressen meg.


Vagy a strand nevével keresgetsz a facebookon, hátha tett fel képeket.

2014. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sehogy. De azért próbálkozhatsz. Pl. írd ki facebookra, hogy hány órakor láttad melyik strandon, milyen ruhában volt, és ha magára ismer akkor írjon neked. De nem valószínű, hogy összejön. Akkor kellett volna odamenned hozzá, amikor még volt lehetőséged.
2014. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írj egy olvasói levelet a Metropolba, hogy keresed őt. :D
2014. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az utolsó válaszadónak van igaza! Én is b*sztam már el így. 2 hete láttam egy lányt aki nagyon megtetszett, de nem ismerem, nem tudok róla semmit. Nem mertem odamenni hozzá és azóta nagyon bánom a dolgot. Igaz, én meg tudnám őt keresni.
2014. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Vagyis a 3. válaszolónak. :D

Közben írtak, miközben írtam.

2014. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán lehet tökösnek kéne lenni és odamenni hozzá. Amúgy írd ki fbre hogy keresel egy lányt és kérd meg,hogy osszák meg, vagy strandon tegyél ki papírt.
2014. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szerencse kedvez neked és ha elmész a strandra megin ott lesz.
2014. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a sok komentett,megfogadom! 2 órára lakok Budapestől,valószinű hogy többet nem fogunk menni az aquaworldbe. És..egyébként lány vagyok :DD Nemtudom miért keresem ennyire,de nagyon megakarom találni. Max a nevét megtudni vagy valami :)Ma már megnéztem 8967 embert. A facebook lefagyott annyi embert néztem.És már ide is irtam,hátha látja vagy valami..
2014. júl. 23. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező véletlen nem múlt pénteken voltál aquaworldbe?
2014. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!