Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel szívesen...

Van egy srác akivel szívesen barátkoznék, mit gondolhat rólam (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Először is nem ismerem rég óta, táborban találkoztunk. Azt viszont tudom róla hogy enyhén asperger-szindrómás, ami miatt nem mindig egyszerű megmondani mit érezhet éppen, ezért is kérdezem, tanácsokat/ötleteket kérnék.


Amikor ránézek sokszor azt veszem észre hogy elkapja a tekintetét, ha csak a perifériás látásomban van akkor is sokszor látom hogy felém fordítja a fejét de ha arra nézek gyorsan másfelé fordul. Akkor lehet szimpatikus vagyok neki, pont ellenkezőleg, vagy csak ilyenje van?

Másokkal nem nagyon beszélget, én jól elvagyok vele néha, van hogy ő jön oda beszélgetni, ami normális dolog lenne ugye de mással még nem csinált ilyet.


Jelenthet ez bármit, vagy nem lényeges? Nem tudom eldönteni hogy mit gondolhat rólam. Ha már beszélget velem biztos nem olyan rosszat de nincs valakinek bővebb ötlete?


Én egyébként lány vagyok.


2014. júl. 23. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Asperger szindróma rules
2014. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
what?? Ennek a válasznak értelme is volt vagy csak unod magad és nem tudsz angolul?
2014. júl. 24. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jelenthet valamit, én ezeket a jeleket egyértelműen annak venném, hogy szimpatikus vagy/tetszel neki.:)
2014. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!