Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szólt nekem be az a...

Miért szólt nekem be az a külföldi (menekült)?

Figyelt kérdés

Ma a menekült tábor előtt vártuk a buszt és jött egy külföldi pasi 30év körüli dúdolgatott.Jött szintén egy külföldi nő gyerekkel és neki rázta a mutató ujját.Én a padon ültem anyám állt ez a pasi ott járkált előttünk.Anyám vicceket mesélt nekem amin én nevettem is de nem nagyon hangosan.Erre ez a menekült beszólt nekem valami ilyesmit hogy "csapokis".Nem értettem,hogy ez mit jelent.Kérdeztem tőle hogy mit de nem válaszolt.Járkált tovább szájat húzva,emelt fővel.A buszon pedig végig engem bámult csúnyán.Mostmár nevetni sincs kedvem többet...

17/L



2014. júl. 23. 22:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Rendesen voltam öltözve nem volt kint semmim.Smink nélkül voltam.
2014. júl. 23. 22:54
 2/5 anonim ***** válasza:
idióta, ne foglalkozz vele
2014. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, téged miért érdekel, egy hazátlan senkiházi véleménye? Ez kb olyan, mintha arra lennél kíváncsi miért nézett rád csúnyán a részeg csöves, emberileg egy kategória a kettő.
2014. júl. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Miért szólt nekem be az a külföldi (menekült)?"

Azért, mert nem volt veletek ott egy férfi. Ezek a kis szarok csak addig kemények, amíg a másik fél egyértelműen gyengébb náluk. Ne félj, ha apukáddal lettél volna ott, még rádnézni sem mert volna, nem még beszólni.

2014. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.:)Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 24. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!