Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Háziasszonyok! Tisztítósba...

Háziasszonyok! Tisztítósba illik beadni törülközőt, felsőkeis? Nem ciki? És érdemes tisztítóval próbálkozni? Jó technikáik vannak a foltok eltávolítására vagy csak pénzlehózás az egész?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy összemossák más szennyesével, nyugodtan add be tisztítóba.
2014. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt adsz be, amit akarsz. Bármit, ami mosható és elvállalják.


Van olyan opció is, hogy külön mossák a cuccaidat, ha ez neked számít, de úgyis fertőtlenítenek mindent.

2014. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt viszem tísztitóba, amit nem lehet mosni mosógépben. Pl. a gyapjúkabátomat.
2014. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az elgépelésekért a kérdésben elnézést. A foltokat itthon nem tudtam kivenni. Ezért gondoltam rájuk, jó és általam szeretett ruhaneműkről van szó.


Aki volt már tisztítóban, milyenek a tapasztalatai a tisztítással és mennyire drágák ?

2014. júl. 24. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Az árakra már nem emlékszem, de a foltokat feltüntették az átvételi papíron, mert nem tudták, hogy mi, és nem tudták garantálni, hogy ki is jön. De szerencsére kijött. Én meg voltam elégedve. Nyilván tisztító függő, és nem lehet egy kalap alá venni őket, hogy hol milyen a színvonal.


Erről csak egy vicc jut eszembe, hogy a kuncsaft azt szeretné, hogy gyors, olcsó és minőségi munka legyen, a szolgáltató meg erre azt válaszolja, hogy a háromból kettőt választhat :)

2014. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem vinném, mert elég drága dolog.
2014. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!