Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért miért iszol?

Miért miért iszol?

Figyelt kérdés

Csak gratulálni tudok azoknak az embereknek akik már 11 évesen cigiznek és alkoholt isznak mert attól rohadt "menő"

leszelhogy rágyújtasz azért mert olyan értelmi fogyatékos vagy,hogy 10 11 12 13 14 évesen elfogadsz ilyeneket ilyen egy igazi értelmi fogyatékos talán ha van olyan hülye ember hogy megkínál talán te ne süllyed le arra a szintre hogy elfogadd



2014. júl. 24. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hú de irigy mirigy itt valaki. Én is ittam cigiztem 14 évesen, most nem dohányzok és alkoholt sem fogyasztok, sőt bűnöző sem lettem.


24F

2014. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pedig pont akkor kell. 18-20 év fölött már kinőni kell belőle.
2014. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azta rohadt te nem lettél, és akkor minden oké, nem kell fosni.
2014. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
csak gratulálni tudok ilyen életre ki lenne irigy hú de komoly vagy XD
2014. júl. 24. 22:14
 5/16 anonim ***** válasza:

Én csak megkóstoltam az alkoholt, a ciginek a bűzét is utálom...

Én sem helyeslem ezeket a dolgokat, de ha normális marad az a személy velem, akkor nem érdekel. Az ő dolga. Max figyelmeztetem, hogy talán nem kéne. Ám ha ő így is folytatja, és nem hat ki rám (mert nem szólhatok bele az ő életébe), akkor nyugodtan.

Viszont én még azt se helyeslem, hogy nem bírsz rendesen kiírni egy kérdést... Így, hogyan vegyünk komolyan?


14/L

2014. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Inkább a szüleiknek gratulálj... szülői gondatlanság....
2014. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
akár el is vehetnék a szülőktől és mehet az államiba, ahol még jobban elzüllik
2014. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért miért vagy ilyen hülye?

Csak gratulálni tudok neked aki már x évesen is ilyen rohadt "menő" lesz,hogy IQ nélkül osztogat, azért mert olyan értelmi fogyatékos vagy, hogy 10-20 évesen ilyeneken felkapod a vizet, egy igazi értelmi fogyatékos talán ha olyan hülye vagy, hogy egy kérdést sem tudsz leírni, és ezáltal lesüllyedsz egy szintre, ami majdnem olyan gáz mint a kérdésedben említettek...


Remélem hoztam a kérdés formáját

2014. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
olyan jól véditek magatokat hogy sírok , nembaj igazatok van folytassátok csak így tovább rajtatok kívül sok ilyen ember van még, és ti milyemjól beoltotatok főleg te 8-as
2014. júl. 25. 18:48
 10/16 A kérdező kommentje:
poénkirályok ja mégse
2014. júl. 25. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!