Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én utálom az ilyen fosch...

Csak én utálom az ilyen fosch csatornákat mint a Disney Channel, Megamax, meg a Nickelodeon? :D

Figyelt kérdés
Kicsit "öreg" vagyok(15/F) a rajzfilmekhez, de amikor ezeket látom reflexből facepalmot nyomok az ilyen fosokra.Jó mondjuk 1-2 egész jó,de kb. annyi. :D

2014. júl. 25. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok,mesemániás.még mindig jobban mint a baby tv...de én a klasszikus meséket szeretem

20/l

2014. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Már nem a régi a Disney mint régen, én is tapasztalom , de a Minimax az jó :D meg RTL-en régen adták a Micimackót, mostmár azt se ... jajj... mit fogok nézni 10 év múlva? :(

22/L

2014. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt azzal van a baj hogy nem olyan mint régen!

Mikor én voltam kicsi akkor fox kids,majd jetix,cartoon network,boomerang ilyesmi csatornák mentek.

A korosztályomból szerintem majdnem mindenkinek a szép emlékek jutnak eszébe a louie életét említve,esetleg kölyköka 402-es tanteremből,bátor a gyáva kuta,s még sorolhatnám.

RTL,TV2 teljesen más volt,Yu-Gi-Oh,Beyblade,tini ninja teknőcök,songoku,s még rengeteg van.

Mondhatni az volt a mesék virág kora.

Most meg átvették a szerepüket ezek az "élő" mesék.

Jah cartoon networkről is volt egy ilyen gyógyszeres,ozzy és drix akik hektorba laktak:D

Manapság is imádom a jó meséket,amiken felnőttem.

Amiket említettél az mind a mai swagyolo társadalomnak való.Nem utolsó sorban azt adják amire igény van... szóvl szidjuk nyugodtan magunkat :D

2014. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Cartoon Network így 20 évesen. Napokig el tudok nézni Tom és Jerry-t, Kengyelfutó gyalogkakukkot. Nekem ezek jelentik a meséket. Persze a régi Fox kids-en is jó mesék voltak...
2014. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már jó 6 éve szarok ezek a csatornák, olyan 2008-2010 körül voltak utoljára nézhető és jó mesék, azóta egyre lejjebb. De ez akár a discovery re is igaz, de ez már más történet.
2014. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nos éjjel nappal Bp-nél még ezek a "fosch"ok is jobbak 100x
2014. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. Az ÉNBP nem rossz sztem. :D Inkább a valóvilág,meg az édes élet meg az ilyenek a szarok.
2014. júl. 26. 11:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az éjjel nappal is kb ugyanaz.


Egyébként én is rosszul vagyok a mai mesecsatornák kínálatától. Régen sokkal jobbak voltak (8-10 évvel ezelőtt), volt értelmük, némi tanulságuk és normális rajzok voltak.

Most meg ha odakapcsolok sztriptíztáncosnőktől kölcsönvett ruhákban parádéznak 16 évesek.

2014. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Engem bár kiszabottul idegesítenek ezek a gyerekbutítások.Mikor én gyerek voltam én a minimaxot néztem feszt,mert olyan műsorok voltak,hogy Albert mondja,A varázslatos iskolabusz,stb,stb.Szerettem és tanultam is belőle.Akkoriban tanulságosak voltak a műsorok,manapság meg...szégyen.Monjduk kritikus természet vagyok,szeretek "idegeskedni" az ilyesmi műsorokon,de akkor is elegem van az ilyesmikből.A dizni egy pénzéhes mocsokláda.De mondok pár szót ezekről a csatornákról,ahogy megfigyeltem.

-Disney channel:irritáló gyermek-szappanopera nem vicces és tré poénokkal.Bezzeg régen mik voltak a Jetixen.ahh.JAH,és ne feledjük ki az RTL klubbot is felülmúló reklámszüneteket,a le nem fordított reklámokkal,amik ugyanarra az idegesítő zenére mennek.

-Megamax:őőőőőőőőőm.híresebb sorozatok másolása/olcsó sablonsztoris animációk.lassan átmegy disney channel 2be.Láttam egyszer egy olyan sorozatot rajta,hogy Total Turbo:The next generation.(valamiért egyből a Star Trek ugrott be)A szereplők valamiért drogokról vannak elnevezve:főszereplő:SPEED racer(qvára kreatív név mellesleg)meg van a testvére Ex.(gondolom a nővére Mary.)Ráadásul a főcímdal le van fordítva.Regneteget ér,le is írom a dalszöveget:"MENJ SPEED RACER,MENJ,MENJ,SPEED RACER,MENJ"mintha a Simpson családét fordították volna le...

-Nickelodedidion:furcsa műsorok,nekem egyedül egy nyerte el a tetszésemet,a Tündér Keresztszülők,az annyira agyzsibbasztó,hogy már jó,idióta akar lenni és sikerül neki,tehát az elvárásaim beteljesültek.

2014. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"Nickelodedidion" xDDDDD Egyébként a Megamax kivételével a többi csatorna régen nem volt fosch. A régi Nick, a régi CN és a Fox Kids/Jetix volt a best. A Megamax pedig szhar volt a kezdetektől fogva.
2018. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!