Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miley Cyrus halott? Minden...

Miley Cyrus halott? Minden oldalon ezt írják.

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol olvastál ilyet ? Amúgy sztem még él. Bár az én életemre vajmi kevés hatással van Miley Cyrus nem lenne megrázkodtatás,ha meghalna. De mivel nem vok rosszindulatú gyerek ezért nem kivánom a halálát.
2014. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem.
2014. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ami fent van az interneten, az igaz.
2014. júl. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Már egy hete ment ez a hír, mert nem posztolt instán, kicsit eltűnt. De ha most megnézitek, vannak fent nála új képek, amiket tegnap rakott fel. Sztem él. Csak max reklámfogás.
2014. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez hülyeség.

meghalt, de a világ számára annyira nélkülözhetetlen volt, hogy klónozták.

A klónokat pedig köztudott, hogy pont egy hétbe tellnek megcsinálni. Elég érdekes egybeesés.

2014. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy halott. Ezt már 3x-ra nyomják, hogy meghalt, kicsit már unalmas. Egyébként a sztorikat, amiket a HollywoodLife ír, nem szabad elhinni, minden 10. igaz. Való igaz, miley pár napig nem posztolt Instagramon és Twitteren, ezért találtak ki. Később elmondta, azért nem írt, mert jót szórakozott azon, hogy azt hiszik az emberek, meghalt.
2014. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!