Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok kaparós sorjegyezni?

Szoktatok kaparós sorjegyezni?

Figyelt kérdés
Melyikkel játszotok? Mennyit nyertetek?
2014. júl. 27. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm nyert vele fél milliót, de ő rendszeresen vette. Én nem szoktam.
2014. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer játszottam, kemény 600 forintot nyertem :D
2014. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám, hogy szoktam. Barátom rendszeresen tipmixel, így ha épp nem neten fogad, lemegyek vele és veszek sorsjegyet. :) ez kb havonta van.


A katicásat, a horoszkóposat és a cuki állatosat szoktam venni. 300 Ft-okat szoktam vele "nyerni", szóval kb. az árát a sorsjegynek.:)

2014. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
éden kertet szoktam venni vagy hogyhivják és nyertem vele már 4000 ezret :D
2014. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tippmixelni szoktam, néha veszek Fáraók kincsét vagy Blackjack-et. Fáraóval szoktam azért nyeregetni, múltkor 5000 jött. :D
2014. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én még életemben nem vettem, de már vagyok 18, és le vagyok égve, 1000 forintot beáldozok, hátha. :D
2014. júl. 27. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szoktam, időnként. 200-300 forintosokat szoktam játszani. Már gondoltam a Bukszára is, hogy egyszer bevállalom, mert hallottam, hogy elég szép összegeket lehet vele nyerni, de az elég drága: 1000 ft. egy ilyen sorsjegy.

A következőket szoktam venni:

Rubik: 500 ft.-ot nyertem.

Fáraók kincse: 300ft.-ot.

Kávészünet: 400 ft.-ot, kétszer.

Mindig bízom abban, hogy egyszer, talán, nagyobb összeget nyerek... A remény hal meg utoljára!

Egyszer-egyszer érdemes venni, ha mást nem, az árát visszakapja az ember, és megpróbálja legközelebb, hátha sikerül nyerni többet.

2014. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!