Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire riasztó, ha...

Miért ennyire riasztó, ha valaki fiatal, intelligens, függetelen és már tett is le vmit önerejéből az asztalra és nem esik hanyatt mindenkitől meg van egyénisége?

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni aakrom amgam (azon már túl vagyok:D) de csak én érzem úgy,hogy olyan rohadt szánalams ez az egész k.a ország a sok kishitű,félős,felszínes tipikus KISEMBERREL?! Komolyan mondom utálok már itt élni,taszít az egész, az emberek hozzálllása/vagy hozzánemállása, az irigykedés meg a kisstílű huzakodások. Annyira undorító ez az egész számomra. Van már is aki így érez? Az írjon már privátot,hátha vmit ki lehetne találni..


Fejből tudom h most aztán fognak jönni a mindenféle átkozódó kommetek ('de beképzelt vagy' 'te aztán biztos jó leehtsz' 'akkor te miért ide írod ki a kérdést' 'ne általánosyíts') meg a többi hülyeség,amit kívülről fújok már és rohadt unalams. De ez is csak a legtöbb ember egyszerűségét meg sablonosságát mutatják ha belegondolunk, h fejből tudja az ember h mi lesz.


Annyit mondok h nyugodtan lehet provokálni,de akkor aztán vállaljuk is utána amit kapunk!


A kérdést azért írtam ki,mert kíváncsi vagyok,hogy más is látja-e hasonlóan esetleg a dolgokat.



2014. júl. 28. 21:45
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
50%
Az ilyen fickók szoktak az ócska BMW kocsijukkal a mozgássérült parkolóba állni.
2014. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
meg is érkezett az első válasz :D Nekem nem BMW-m van.
2014. júl. 28. 21:48
 3/32 A kérdező kommentje:
mellesleg azok engem is taszítanak,ha megnéznéd ott van h 'felszínes' az emg elég felszínes ha vki 150-es nettó fizuból vesz hitelre egy 530-ast , 20 év futamidőre h a disco előtt a hasnló felszínes k.áknak tetszelgejen :)
2014. júl. 28. 21:49
 4/32 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2014. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
48%

én is így vagyok és általában az emberek tiszta izések velem főleg az idősebbek akik nem értek el olyasmit amivel jobb lenne a helyzet


a sok hülye nem képes belátni azt amit én 16 éves fejemmel igen

mert azt hiszik hogy ha nem csinálnak semmit vhogy csak megoldódik a gondjuk meg stb.

2014. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%
Te kis gyurcsányista, olyan jelzőt használsz, mint a Feri !!
2014. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Eddig senki nem talált utálom a BMW-t,a komcsikról meg nem is beszélve..


Fiú vagyok, 21 éves.

2014. júl. 28. 21:54
 8/32 anonim ***** válasza:
51%
nincs barátnöd?
2014. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

nem riaszt ez mindenkit...

amúgy ha te így látod és nem tudsz rajta változtatni, akkor költözz ki külföldre

2014. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Kerida válasza:
100%

Hát most engem sem halmoz el a soros sok jóval.


Fiatalként elég hamar a főnök jobb keze lettem, mert elég hamar és gyorsan ráéreztem a munkára. A főnök elment és én lettem most átmenetileg helyette. A "beosztottjaim" fele kapásból rühel, mert mert fiatal vagyok és mert én lettem az új vezető.


És annyira, de annyira unok már bemenni, és azt érezni folyton, hogy olyan dologért legyen bűntudatom ami nem is az én hibám... :/

2014. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!