Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy öreg asszony zaklat. Mit...

Egy öreg asszony zaklat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hetekkel ezelőtt az orvosnál, felszólított, hogy a gyerekem régi ruháit adjam oda neki, mert ő szegény.

Nem is foglalkoztam vele, de azóta állandóan jön és zaklat, hogy hol vannak már a ruhák.

A minap belülről festettünk és kitettük az udvarra az ágyat, most azt is elakarja vinni. Sőt már mindent elakar vinni. Ezt mondta: " A gyerekednek vagy neked feleslegessé vált holmikat add nekem."

Azt mondta neki ez jár mert szegény.

Ha adnék neki egy szatyor ócskább gyerek ruhát és megmondanám ennyi van, akkor leszállna rólam? Mást nem adok neki, hisz nincs is mit. Én sem vagyok gazdag, nem tudok neki mit adni. De nem hiszi el, mert szerinte gazdag vagyok, mivel telik festésre.

Hogyan fogok tudni tőle megszabadulni?


2014. júl. 29. 12:44
 1/10 A kérdező kommentje:

Ami bosszantó, hogy nem kéri, hanem követeli.

És ha nem lenne elég még velem akarja elvitetni a holmikat, mert ő nem bírja elvinni.

Faluban lakunk, ő ismer engem és a szüleimet, nagyszüleimet, de én nem tudom ki ő.

2014. júl. 29. 12:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán zavard el. Mondd meg hogy nem és kész. Menjen el.

A szüleidet kérdezd meg, hogy ki ő, meséld el mit művel.

2014. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy vegyen levegőt, az ingyen van. Jár neki:)
2014. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kissebseg veletlenul, ok nagyon ramenosek...es ha egyszer adtal, utana koveteleik.... ( nem akartam rasszista dumat irni, de tudom az lett, sajnalom, de ez a tapasztalatom)
2014. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Zavard el


igértél neki valamit ?

2014. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De igen kisebbségi. Nem ígértem én neki semmit.
2014. júl. 29. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért utálják őket mond meg neki hogy feljelented zaklatásér és rendőrt hívsz
2014. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
na akkor beletalaltam sajnos :) annyira lattam magam elott a not ahogy karog es kovetelozik! ha egyszer adsz akkor utana ejszaka bemaszik az ablakon es agyonut egy aranygyuruert!!!!! kuld el a k...va anyjaba es mond h rendort hivsz mha meg egyszer a kozeledbe jon!!!!
2014. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el a halálba és nehogy adj bmit is, mert onnantól kezdve az életben nem vakarod le.


Ha nagyon zavar, hívj rendőrt és jelentsd fel - ne rokonnal védesd meg magad, mert megölik őt, vagy téged.

2014. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is mutasd meg, hogy te vagy a főnök. Ordíts, küldd el a halál kukijára! Mindegy, csak mutass erőt.

"Mert te gazdag vagy mert telik festésre"... Bakker. Na nehogy már ő mondja meg, hogy mire költöd azt a pénzt amit munkával megkerestél. És még te vidd el neki. Ez röhej!

De az biztos, hogy igaz is, mert ismerek pár ilyen emberkét. Minden kéne nekik, de hogy megmozdítsák akár a kisujjukat is, azt nem.

Ne dőlj be neki, és ne érintsen meg ennyire lelkileg a panaszkodása, mert ezek az emberek egyvalamit nagyon jól tudnak: azt, hogy hogyan ébresszenek szánalmat másokban. Azt is el tudom képzelni, hogy jobb pénzeket kap nyugdíj meg különféle segélyben mint te, de te be tudod osztani, ő nem.

Az, hogy dakota, annyiban változtatja meg a helyzetet, hogyha adsz neki, akkor továbbra is a nyakadra fog járni, még durvábban, még pofátlanabbul. És jobb, ha vigyáztok kicsit a házra is, mert látta, hogy mi van odabent, nehogy visszatérjen pár becsületes unokája és kipakolják a lakást!

Szóval összességében határozottan elküldeni, akár többször is, NINCS és kész!

Cartment idézve: "ha pénz kéne, takarodjál el melózni!"

2014. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!