Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy magány nyomozó mennyibe...

Dalllsa kérdése:

Egy magány nyomozó mennyibe kerülne? Nem tudná valaki meg mondani úgy kb mennyi lenne?

Figyelt kérdés
4 hónapja meg ismerkedtem a neten egy szép lányal:( és azóta nem válaszól semmi elérhetőséget nem tudok csak nevet é van sok fényképem róla az alapján meg tudnák keresni ? és ez úgy mennyibe kerülne előre is kösszi a válaszokat

2014. júl. 30. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Magány?
2014. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Magány? Am meg minek ha nem válaszol hagyd a fenébe, nem?
2014. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokba bár ez nyomozótól függ de százezres tételben kell gondolkodni.
2014. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen egy magány nyomozó.Nem hanem lehet valami baja van vagy nem tudom mert utoljára egy jót beszélgetünk::( és azóta semmi:(
2014. júl. 30. 23:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De attól még nem a te feladatod utána járni bár ha annyira tele vagy hogy simán ki tudsz adni több százezret akkor hajrá.
2014. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez hülye. Először is, nincs olyan, hogy magány nyomozó, gondolom a magánnyomozóra gondolsz. Másodszor azért nem válaszol többet a csaj, mert időközben kiismert téged és rájött, hogy nem akar tőled semmit. Harmadszor pedig beírod szépen a Google keresőjébe, hogy "magánnyomozó árak" és megkapod a kérdésedre a választ.
2014. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azért nem ír, mert rájött, hogy a magánnyomozót magánynyomozónak írod.
2014. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 oODrea válasza:

Szia, kedves kérdező. :)

Nem szeretnélek megbántani, de szerintem ő csak egész egyszerűen kiábrándult belőled. Én magamat tudom példának felhozni. Sok olyan netes srác volt, akikből akár egy mondat miatt kiábrándultam.


A magánnyomozós dolog meg...hát... Szerintem nem jó ötlet. Először is, mert költséges, másodszor pedig, ha megtudja, tolakodásnak, zaklatásnak is veheti a dolgot.

2014. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösszi szépen mindenkinek :) de egyik barátjával sikerült fel venni a kapcsolatot :)
2014. júl. 31. 23:36
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdemes olyan ember után kutakodni, aki nem akar veled kapcsolatban lenni. A nyomozó sem fog semmit kideríteni neked, mert ha a nő nem akar veled beszélni , senki nem fogja rávenni hogy szóba álljon veled. Inkább tanulj meg helyesen írni.
2014. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!