Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » S. O. S. legjobb baratnom...

S. O. S. legjobb baratnom pasija ma tobbszor megakart csokolni. Szerintetek elmondjam baratnomnek vagy inkabb ne?

Figyelt kérdés

Ilyen napkozis edzotaborba voltunk. Es ma nem jott barinom. Beszelgettunk a pasijaval es tobbszor megakart csokolni. Mondtam hogy en nem fogom hagyni.

Egyebkent en mar jartam azzal a fiuval.

Szerintetek elmondjam baratnomnek vagy inkabb ne?


2014. júl. 31. 21:06
 1/5 anonim válasza:
100%
Mindenkepp mond el hiszen meg kell tudnia a bar.nődnek hogy micsoda undorító nőcsábásszal jár!!!
2014. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem mondd meg a pasinak, hogy 2 napja van arra, hogy elmondja a barátnőjének. Ha nem mondja el, mondd el neki te, mindenképpen tudnia kell!!!
2014. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd el. Még hameg is haragszik érte, hamar megbékél és tudni fogja kire számíthat.

Ha pedig neadjisten a pasija letagadná és Ő hisz neki.... Akkor nem kell olyan barátnő neked, aki csak úgy hipp-hopp lecserél a pár hetes-hónapos pasijára. Ez esetben akkor jön rá, hogy te vagy az igaz barát ha baja van a pasival.

2014. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Flash! ***** válasza:

Szerintem még véletlen se adj határidőt a srácnak, mert valamit kifog találni a barátnődnél,hogy ...-ért biztos benne,hogy valamit kavarni akarsz róla, és amikor te elmondanád az igazat akkor már tényleg úgy fog kinézni,hogy te vagy a szemétláda...

Szerintem ez egyértelmű, rád nincs miért haragudnia amúgy sem,ne hallgasd el, az nem lenne helyes a barátnőddel szemben.

2014. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Elmondanám neki, hogy ez történt és ez kellemetlen nekem több szempontból. Elég tré lenne, ha máshogy derülne ki, mert akkor a barátnőd feléd érzett bizalma egyből ugrana.
2014. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!