Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb érték...

Mi volt a legnagyobb érték amit utcán találtatok? Mihez kezdtetek vele utána?

Figyelt kérdés
Illetve még pontosan mit/miket találtatok és hol?

2014. aug. 1. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ezres :D

elköltöttem

2014. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Egy ötezres a buszmegállóban.Elköltöttem...
2014. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Egyszer, kb 10 éve az egyik budapesti pláza padja alatt találtam egy borítékot benne kb 40.000Ft-tal.

Mivel nem tudtam kideríteni, hogy kié, visszaadni nem tudtam kinek, megtartottam és elköltöttem.


Legutóbb jöttem ki a teszkó bejáratán és a földön hevert 2-3eFt, csupasz bankjegyek a földön.

Senki nem jött arra pont akkor, így azt is összeszedtem és elköltöttem.

2014. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom elhagyta az iratait, szétszórva volt a főúton a jogsija, személyije, az autója forgalmija, meg egy csomó egyéb fontos irat. Ezek számára fontosabbak voltak, mint akármennyi pénz.
2014. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%

Hát akkor eddig én viszem a prímet.

4 éve találtam egy tárcát.Összes papír forgalmi személyi stb... és benne 120ezer forint+apró.

Mivel piszok becsületes vagyok.A családot elvittem pizzázni.8400Ft + borravaló kb 1200Ft,majd a többi pénzt és iratokat másnap elvittem a 2 várossal arrébb lakó úriembernek.

2014. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
20 ezres, anyámék elvették, elköltötték, voltam kb 10 éves amikor találtam
2014. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaz nem én találtam, hanem én hagytam el 300.000ftot, plusz a papírjaimat...hogy örülhetett az, aki megtalálta, de a papírjaimat nem küldte vissza :S
2014. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5 euró, még kb 8-9 évesen a tengerben :)

Akkor nagyon szerencsésnek éreztem magam. Gondolom elköltöttük, már nem emlékszem.

Azóta max. olyan összegeket "találok", amiket inkább fel se veszek. (5-10 ft)

2014. aug. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én szerencsétlen vagyok, nekem eddig a legnagyobb összegű pénz, amit találtam, egy 200 Ft-os volt :"D

Úgy volt, hogy az angoltanárral meg az angolos csoporttal bementünk a terembe, amit mindig zárva tartanak, szóval csak tanárral együtt lehet belépni. Szóval bementünk a terembe, én meg mentem a padomhoz, mikor észrevettem a földön egy 200-ast. Mondtam is fennhangon, hogy jé, itt egy 200-as! Erre az egyik hazudós, kétszinű kis hülye p1csa az osztályból igy odalépett és közölte, hogy az az övé, csak véletlenül elhagyta. Mondom most jöttünk be a terembe, hogy hagyhattad volna itt? -.- Erre odafordult a tanárhoz, hogy szóljon már rám, mert nem adom neki vissza a pénzét. Erre a tanár, aki utál engem, mondta, hogy adjam vissza XY 200-asát...De mindegy, remélem boldogabb lett attól a nyomorult 200 ft-ostól :D

2015. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szinarany műdàkó
2016. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!