Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti mit csinálnátok ha...

Lányok ti mit csinálnátok ha egy napig fiúk lehetnétek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Egész nap kiverném. :)
2014. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Detto.. :DDDD
2014. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hasonlóan az előttem szólókhoz. Meg vakargatnám egész nap a tököm.
2014. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szexelnék, kiverném.
2014. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megkeresném azt a lányt, akit a legjobban utálnák, és jól megdugnám.
2014. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De...mire vernétek ki, egy nőre??
2014. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz :D
2014. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Tegyük fel egy kiba..szott helyes fiú lennék. Felültetném az összes r....bancot, aki valaha is keresztbe tett nekem. :)
2014. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Fuj milyen szexisták a nők...egyből a faxverés, pedig hasznosabb dolgokat is csinálhatnának.

Pl. elmélkedhetnének és rájönnének milyen férfiként racionálisan gondolkodni. áháháhá

2014. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Összehaverkodnék a fiúkkal az osztályban és így több infóhoz jutnék, mindig kíváncsi voltam miről beszélnek az öltözőben meg a wc-ben. Meg kipróbálnám milyen a fiú-fiú barátság mert eddigi tapasztalataim szerinte a lány-lány az nem mindig túl jó... Amúgy én azt annyira irigylem a pasiktól, hogy olyan normálisak, követlenek tudnak lenni akár ismeretlenül is egymással. A nőknél ez nem így működik. A lányok kibeszélik egymást a másik háta mögött, cikizik egymást, hazudoznak és szerintem sokan elég felszínesek is. Nekem legalábbis még nem volt olyan igazi, rendes barátnőm mert mindig akad valami probléma és megromlott a kapcsolatunk. Sokszor akármilyen kis hülyeségek miatt megsértődtek. Kíváncsi lennék, hogy mennyire másak az emberek, ha fiú vagyok, de nagyjából ugyanúgy viselkedem mint lányként, tehát, hogy máshogy állnak majd hozzám vagy valami. Persze, magammal is foglalkoznék...:), nekünk lányoknak ez amolyan rejtély, mi nem tudjuk, hogy milyen érzés, ha fiú vagy....:)
2014. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!