Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen pillanatokért...

Ti milyen pillanatokért szerettek élni?

Figyelt kérdés

ami tényleg boldogsággal, és az élet örömével tölt el titeket? az a dolog ez, amiért úgy érzitek érdemes élni, ami miatt jó itt lenni ezen a földön.


én szeretek egy tiszta rendezett környezetben ülni a napon, és élvezni a napsütést, és az illatokat magam körül, és nagyon szeretek a kutyáimmal feküdni az ágyon, amikor a finom szőrüket simogatom, és nyugalmat árasztanak. szeretek a párommal nevetgélni csak úgy a kanapén egy vasárnapi délutánon. nekem ezek a pillanatok azok, amivel ha tehetném az egész életem eltölteném. :)



2014. aug. 4. 13:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
90%

Az állatokért, és valami maradandót alkotni. Az élet egymagában egy baromi jó dolog, sok jóval és rosszal fűszerezve. Egyszer élünk, az egyszeri alkalmak meg csak egyszer adódnak meg - minden percét élvezem földi létemnek.


21/F

2014. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
A töcskölésért :D
2014. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Sör
2014. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
foci, tippmiksz
2014. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor beülök az autóba, beindítom, stabilizálódik az alapjárat, majd sebességbe rakom. Lassan engedem ki a kéziféket.. és elindulok.

Gurulok 40-50km/h-val, ablakok lehúzva, nagy hangerőn szól (Alle Farben - Far away) a kedvenc zeném és csak gurulok.

Olyan örömteli pillanat hogy leírhatatlan.

Lehet köze van annak is hozzá, hogy friss jogsis vagyok :D

2014. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Amikor a Balatonon vagyok egyedül:)

Kerékpározom nyári esténként zenét hallgatva.

Ohh, imádom:)

24f

2014. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A legboldogabbá talán az tesz, ha táncolhatok. Néptáncot tanulok, és az egyik legjobb dolognak tartom az életemben, a társaság, a jó hangulat és a magával ragadó érzések miatt.
2014. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

- minden pillanat, amikor a párommal vagyok

- kinn lenni a természetben

- napfelkeltét, vagy napnyugtát nézni

- érezni a szelet az arcodon, az illatot, mielőtt esik, vagy havazik

- lemerülni a víz alá és tágra nyitott szemmel úszni és úszni, míg ki nem fogsz a levegőből

- énekelni, hangosan, bátran

- sírni, mikor annyira boldog vagy, hogy a nevetés nem elég kifejező

- megnézni egy újszülött érkezését

- újra látni azt, akiről/amiről azt hitted, már elvesztetted...


De rengeteg van még... :)

2014. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A legboldogabb akkor lennék, ha megoszthatnám egy lánnyal az örömeimet. Ezért lenne érdemes élni, mert bármit is csinálok egyedül, azt csak egyedül csinálom. 20/F
2014. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs és nem is volt ilyen pillanat az életemben


26F

2014. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!