Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért a Facebookon népszerű...

Miért a Facebookon népszerű nőkre buknak a férfiak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Honnan veszed, hogy csak arra buknak? Sok jó nőt ismerek aki nincs is rajta...
2014. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem a népszerűségtől lesz szép, hanem a szépségtől népszerű.
2014. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Barbixo ***** válasza:
100%

Én ilyenről még nem hallottam, talán a te körödben ez így van. :D

Sajnos a mai világban már mindenki, mindenhova a telefonjával jár, azon túl már nem látnak az emberek, így nem látják azt sem, ami az orruk előtt van. Persze az is lehet, hogy könnyebb azokat a nőket megkapni.

2014. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki facebookon népszerű az azért népszerű, mert a képein nem, vagy alig visel ruhát... És ez a primitív férfiaknak bejön. Itt nincs olyan, hogy belső érték, meg egyéb lósz.ar meg esti fény, itt csak az van, hogy "dugható"....

De persze nem csak ilyen pasik vannak. Ez a primitív pasikra, meg a 14-16 éves kisfiúkra jellemző akik még azt se tudják hova kell tenni, mégis olyanokkal dobálózna, hogy egymás anyját is felcsinálták már...

És persze vannak a normálisabb pasik, akiknek még talán számít a belső érték...

2014. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azok az emberek népszerűek a közösségi oldalakat általában, akik a 'való életben' is népszerűek.


Ettől függetlenül szerintem ez baromság, számomra teljesen irreleváns, hogy ki mennyire népszerű.

2014. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, de csak ritkán töltök fel képeket facebookra, és teszek is fel nem sokan lájkolják.
2014. aug. 4. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is. És akkor mi van?

Van fent néhány képem, amit rólam csináltak, mert vannak barátaim akik csinálnak rólam képet, nem vagyok rászorulva a tükör társaságára, nem vagyok csúnya, de nincs is kint mindenem, és nem érdekel, hogy hány like van.... Hidd el nem ez számít. Aki facebook-on népszerű az sok esetben az életben egy sz.ar alak, és ha van egy kis eszed nem akarod megismerni..

2014. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kevesen lájkolják és ha lájkolják is akkor se sok fiú lájkol.
2014. aug. 4. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:

És ez miért mérvadó neked??? Mit számít??? Inkább törődj azzal, ha az életben szemtől-szemben megjegyzik, hogy csinos vagy. Az sokkal többet ér mint egy kics.eszett like...

Nem értem mit számít egy gomb lenyomása...évek óta nem likeoltam semmit, és nem is hiányzik. Az se hiányzik, hogy legyen a képeimen 150 like. Bőven elég az a 20 is, nem érdekel...Miért? Miért....

2014. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmnek pl. nincs is facebookja.
2014. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!