Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismeritek Amanda Todd történetét?

Ismeritek Amanda Todd történetét?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%
ahan akiből van kb 1000 a facebookon
2014. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
69%
Igen.
2014. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
69%
igen.
2014. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
37%

Nem akarok szemétkedni, patkánykodni, de igazából ő volt a hibás. Már elnézést, de minek kell meztelen képeket küldözgetni?

Ennyire nem lehet valaki ...

2014. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Én egy másik sztorit is tudtam, szintén fb-os, hogy addig udvarolt neki mármint valami fiatal lánynak egy srác, hogy őrületbe kergette, érzelmileg zsarolta a labilis lányt, sose ment el a randikra ilyesmi, annyira kikészült a lány, hogy öngyilkos lett...

Végül kiderítették, hogy egy aljas nő volt, nem is fiú, valami idősebb nőszemély..

Ő ki volt?

2014. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
4-essel értek egyet. Mindenki őt állítja be áldozatnak, hogy az a szemét fiú hogy átverte, pedig sztem nem fogott a fejéhez fegyvert, mikor elküldte neki magáról a meztelen képet... nem akarok gonosz lenni, de sztem csak egy kis ostoba ribi volt. Persze azért halált nem érdemelt, azt nem kívánok senkinek, de azért mert meghalt ne állítsuk már be szentnek és ártatlannak...
2014. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

a 4,6,7-es szégyellheti magát, nem tudhatod, mi játszódik le egy mentális zavarokkal küzdő egyén fejében, amin a fb.-k

és a hasonszőrű oldalak csak rontanak...

Mikor tényleg senkid nincs, és valaki elhitet veled mindent, én nem csinálok belőlük szentet, csak arra hívom fel a figyelmet, hogy a net milyen veszélyes, és aki ennyire érzelmes és gyenge idegzetű, annak abszolút nem való, ahogy a pia, és narkó sem...

Nincs ezen mit gyűlölködni, és szitkozódni, de sajnálkozni se sok, egyszerűen tenni kell ellene...

2014. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom, hogy meghalt, de szerintem nagyon el van túlozva a halála. Egyáltalán nem csak "egy kép" volt, mint ahogy ő állította, hanem azóta kiderült, hogy jó sok képről volt szó, sőt, volt egy videó is.

De szerintem hagyjuk már nyugodni szegény lányt. Hibás volt-e, vagy sem, azóta lassan két év eltelt. Annyira mindegy már, hogy ki volt a hibás..

2014. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
49%

#8


4-es vagyok.

Látszik, hogy akiknek nem tetszik a véleménye, te azokat rögtön lehülyézed.

Nem tudom mi zajlik le a fejében?! Nem... Állítom, hogy rosszabb a helyzetem mint neki volt (a képek előtt), de mégse sírok idegen embereknek, hogy "had küldjek pár pucér képet, kérlek".

2014. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
39%

Óó a sok aranyszívű :) gázában naponta ölnek meg gyerekeket ott miért nem vagytok ilyen nagy együtt érzőek? vagy csak a több millió másik halott miatt :D szal kussoljatok,és nyeljetek hypot és szép lassan kövessétek ti is. :)


egyébként meg a melle ki volt a képeket ,a bonctermi képen meg a csupasz pinája is fel lett rakva netre.Szal most megint hypot iszik a pokolban :D

2014. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!