Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legszebb...

Mi volt életetek legszebb napja? És miért volt az a legszebb?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Több is volt.

Az egyik amikor randiztam a világ legszebb lányával. Nem jelentkezett szépségversenyre, de mindenki azt mondta hogy életükben nem láttak olyan szép lányt.

2014. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó neked hogy ilyenekkel találkozgatsz!
2014. aug. 5. 10:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lenne olyan nap, amit kitudnék emelni. A gondtalan napok a legszebbek, mint pl. amikor Erdélyben kirándultunk, pénzünk is volt, ezért bármit ehettünk, ihattunk, bárhova elmehettünk. Időnk is volt, ezért még rá is húztunk pár napot.
2014. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tényleg szép amiket leírtál!Bár csak minden napom ilyen lenne!
2014. aug. 5. 10:32
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az első gyermekem születése lesz az, most már csak 2 hónap :)
2014. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez aranyos! :)
2014. aug. 5. 10:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elértem 27 évesen hogy saját gyorsasági motorom lehessen, gyerekkoromban láttam ahogy jönnek szembe a kanyarban és messziről is már üvöltöttek. Sok lemondással járt, sokat is túlóráztam, de nem bánom, mert megtudtam venni.
2014. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb nap... Talán az lesz amikor megtudom ki vagyok. Hogy mik a jellemzőim stb. Ez furcsán hangzik de... Annyit foglalkoztam másokkal, annyit elemeztem, figyeltem, hogy elvesztettem önmagam. De eddig a múltban a legszebb napom az volt amikor az oviban farsangoztunk. Egy hímestojással táncoltam. :) Akkor gondtalan volt minden. Alig foglalkoztam a külvilággal. A családom egyben volt. Esett is.. Lehet nem tudom pontosan mi volt akkor de azt tudom hogy őszinte boldogság járt át.
2014. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet több volt, de ami igy megmarad bennem örökre, az a jogositványom megszerzésnek a napja. Emlékszem, felhivtam anyukámat, de nem birtam ki sirás nélkül, úgy elbőgtem magam örömömben... szegény először azt hitte hogy ismét megbuktam :). Amúgy azért örültem annyira neki, mert kb fél évet kinlódtam vele, először meg is buktam, irásbeli vizsgán pedig 4szer buktam...
2014. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok király napom volt, de ha arra gondolok, hogy egyszer majd össze fogok jönni egy lánnyal, az a nap lesz majd a legboldogabb, az mindent felül fog írni. :) 20/F
2014. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!