Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok mire szoktak...

Ezek a dolgok mire szoktak nálatok utalni levelezéskor, chateléskor?

Figyelt kérdés
Pontsor a mondat végén, egy-két szavas válaszok, aminek a végén esetleg még pont is van, és az, ha ilyen válaszokat adtok egy üzenetre hogy aha, értem.
2014. aug. 5. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
nálam az, hogy beszélek és nem a mondat folytatása a ... utáni rész hanem egy új gondolat, vagy kicsit más irány...de szinte megszokásból írom...pontosan nem tudom, talán egy kis "gondolkodást" is jelző dolog...a mondat végén meg azt, hogy 'remélem lesz folytatása'...vagy valami ilyesmit :) de a másik szokásom minden mondat után oda rakok egy smiley-t, hogy 'milyen hangulatban írtam a mondatot'...ja és remélem nem tőlem jött ez a kérdés :D mert pont én levelezek veled :)
2014. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az egy két szavas válaszok, ponttal ellátva nálam érdektelenségre utalnak. Ha nem szeretném folytatni a beszélgetést, de nem akarom konkrétan elutasítani, inkább "flegmázok", hátha veszik a lapot.


De ez kontextus függő is. Előfordul, hogy rövid választ adok, ponttal, de folytatom a beszélgetést. A pont nálam chateléskor mindig valami lezárására utal. Az, hogy ez a téma lezárását jelenti, vagy az egész beszélgetését, szituációfüggő.

2014. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!