Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt tudni kérdezni, hogyha én...

Azt tudni kérdezni, hogyha én facebookon írok valakinek üzenetet abba a facebook pl:tulajdonosa is beletudd nézzni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

persze:) mindent naplóznak. sőt, a titkosszolgálatok is bele tudnak nézni és a rendőrség is. sőt, a lakásodba belátnak a műholdak. sőt, a telefonhívásaid lehallgatják.


de: senkit sem érdekel az életed, nyugodj meg:D

2014. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bele tudnak, de csak akkor néznek bele ha bennevan a kulcsszavak egyike. pl: domba, dobbanás, terror stb.stb.
2014. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első kommentelő humoros vagy. :DDDD

Szóval akkor nem?

De biztos vagy terrorrol beszélek xdddd

2014. aug. 5. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt tudni válaszolni, én facebookon írni levél, de tulajdonos mond nekem ejnye-ejnye. Nem szeretni ide írni, mert mindenki mindent látni. Most menni repülni.
2014. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi az, hogy szóval akkor nem? de igen, bele igen. és ez kit érdekel? mindent ellenőriznek, minden leütésedet, nyugodj meg:)


de ez jó, ezzel minket védenek a terroristákkal szemben!

2014. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!