Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha valaki nem talál...

Hogy ha valaki nem talál munkát, az emberek miért hiszik hogy lusta, nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkor hiszik, hogy lusta ha nem talál, hanem ha nem is keres... Mert különbség van aközött aki vért izzadva mászkál interjúkra és próbál végre munkát találni és aközött aki meglát egy hirdetést, hogy munkatársat keresnek és elveti, mondván, hogy neki úgyse jönne össze...
2014. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

ezen az oldalon a diplomásokra is azt írják, hogy miért nem megy el napszámba dolgozni, ha nincs más...:D


szóval ezekre ne hallgass, különben meg az első jól leírta a valós emberek véleményének miértjét:)

2014. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

hát nem tudom akkor én vagyok ennyire szerencsés az életben?


júniusban végeztem suliban szeptembertől akartam dolgozni, haverom már júniusban mondta, hogy írjak önéletrajzot mert egyik ismerőse egy helyre keres embert...pályakezdőként a munka jött hozzám 1 hónappal korábban mint akartam...


tabletet akartam venni, jó áron hozzájutottam

telefont akartam venni, jó áron hozzájutottam

laptopot akartam venni, 350 helyett 290-ért tudtam megvenni, és pont az nap volt az akció vége amikor kerestem...de én ezeket keresem és akarom is...nekem összejöttek, itt is normális emberekkel szerettem volna ismerkedni, most meg már annyian vannak, hogy nem is tudok mindnek írni...


szerintem ha valaki nagyon akar valamit akkor eléri! szerintem nem én vonzom be ezeket a dolgokat...főleg olyanokat is amiket nem is akarok...


21F

2014. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokan arra büszkék, hogy "nagy" vállalkozók, csak egy számlát nem tudnak kitölteni hiba nélkül és/vagy nem adóznak. Az ilyenek önteltek és leszólják azokat, akiknek nincs munkájuk, mert nem igazán akarják megérteni, hogy egyesek NEM harácsolni, átverni akarják a másikat, hanem munkálkodni.
2014. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mert ilyen az emberek hozzaallasa, ha tuti melo bejonne 20 on evesen olyan geppel jarnal, ami az 50 es szomszednak alma, akkor azert magyaraznak...

en napszamba vagyok, csomoan nem is tudjak az iskolaim, megis pletykaljak, lusta volt tanulni, semmire valo, nincs rendes munkaja, nem is akar... szarj rajuk...

2014. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert aki keres, az talál! Nem hiszem hogy le kéne nézni a napszámos munkát. Én pl azért dolgozom napi 16 órákat hogy a jovom konyebb legyen , tudjak tanulni.. és nem szégyellem hogy 3000ft/napert robotolok.
2014. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
senki sem nézi le, de valószínűleg senki sem azért jár 3/5 évig egyetemre, hogy ne használja a tudását, itt meg azt javasolják mindenkinek!
2014. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"senki sem nézi le, de valószínűleg senki sem azért jár 3/5 évig egyetemre, hogy ne használja a tudását, itt meg azt javasolják mindenkinek!"


Nem beszélve arról, hogy ha ott virít az önéletrajzodban egy "lyuk" és rákérdeznek, te meg elmondod, hogy kétségbeesésedben már betanított melót vállaltál, hát azt egyetlen komoly cég sem veszi pozitívumnak. Azonnal rádsütik, hogy élhetetlen vagy, meg nincs ambíciód, nem vagy alkalmas önálló feladatokra... puff, ott buktad el a komoly munkát, amiért évekig tanultál, amivel tízszer annyit kereshetnél.

2014. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!