Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel egy pasi...

Hogyan keltsem fel egy pasi figyelmét a buszon? Nézni szokott és néha én is nézem őt

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ülj le mellé? :D
2014. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Legtöbbszőr állni szokott a buszon
2014. aug. 6. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor állj oda mellé, beszélgess vele.
2014. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Térdelj le elé.
2014. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá, lépj oda mellé, szolítsd meg, vagy csak borulj fel, hátha elkap :D
2014. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen csaj egyszer a kezembe nyomta az elérhetőségét egy papírfecnin mikor leszálltam és mosolyogva továbbment. Hamar összejöttünk :)
2014. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
helyezkedj mindig a lehető legközelebb, és igen egy kis fékezés a barátod lehet:) Nem kell az ölébe pottyanni, de ha kicsit megtántorodsz, az neki jó alap a segítségre.:)
2014. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem merném megtenni ,amit a 6. ír, mert mi van ,ha félre értem a szitut? A többi napon is ugyanott lesz a buszon, de akkor már ciki lesz a továbbiakban a szemébe nézni. Inkább valahogy el kell érni, hogy beszélgetés alakuljon ki. Nem tudom mekkora városról van szó, vagy helyközi járat-e? Mert esetleg menet közben kérhetnél valami információt valamiről, ami mellett elhaladtok, vagy ahova tartatok. "Látom Ön is erre tart, nem tudja -e esetleg, hogy hol van ez meg az, vagy meddig van nyitva az..."
2014. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kecskemét igazából kadafalváig helyi járat es ő is itt lakik ! Én félek megszólítani majd oda állok mellé :)
2014. aug. 6. 12:47
 10/11 A kérdező kommentje:
4.ik válaszoló :) ha megpróbálnék felborulni és nem kapna el utánna nagyon ciki lenne
2014. aug. 6. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!