Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nyernétek a lottón mire...

Ha nyernétek a lottón mire költenétek el?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy külföldi lottón játszol és nyersz mondjuk 30 millió eurót, ez 9.6 milliárd Ft.

Mit kezdenél vele?


2014. aug. 15. 11:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Adnék belőle a családomnak, csinálnék valami jó befektetést amiből örökre megélhetek. Vennék egy luxus villát a Karib-tengeren, bejárnám a világot, ami marad azt felajánlanám a rászorulóknak.
2014. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. aug. 15. 11:57
 3/24 anonim válasza:
Befektetném és csinálnék belőle egy céget
2014. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Vennék pár dolgot. Adnék a rokonoknak, családnak. Jótékonykodnék. Befektetéssel csak annyit foglalkoznék, hogy a kamatokból megéljek, de nem akarnám megsokszorozni és kétes üzletekbe belemenni.

Körbeutaznám a világot!

2014. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

1) Megvenném, amire szükségem van: ház, autó, telefon... stb.

2) Megvenném, amit szeretnék: utazás, étterem, szórakoztató eszközök... stb.

3) Befektetném: hogy ne legyen továbbra se gondom

4) Jótékonykodnék: család, rászorulók, társadalmilag fontos ügyek

2014. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

én senkinek sem mondanám el és nem adnék senkinek sem...magam sem nyúlnék hozzá csak a jövőben de akkor sem arra támaszkodnék...volt egy ismerősöm aki örökölt egy nagyobb összeget és onnantól még a saját szülei is a pénzt látták benne...sajnos ebben a pénzközpontú világban megváltoztatna mindenkit a pénz...engem szerencsére nem változtatott meg a pénzügyi helyzetem változása...suli korszakban kaptam zsebpénzt de én mindig beosztottam gyűjtöttem...most a fizetésemből is csak minimálisat költök...volt pár nagyobb beruházásom laptop tablet telefon, de ezek több évre szóltak és évek óta kellett új, és ezekre is sokat spóroltam, nem az első fizetésemből azonnal vettem...maradjon mellette ha szükséges...szóval az emberek megváltoznának a pénzt látnák bennem és (hülyén hangzik) számítógépes játékokban voltam már olyan helyzetben, hogy rakat pénzem volt...és rájöttem mennyire is unalmas ha mindent el tudok érni azonnal...szóval remélem a valóságban soha nem lesz ilyen sok pénzem, mert baromi nagy teher lenne számomra...és ha elkezdeném költeni, osztogatni akkor meg az emberek máshogy néznének rám...talán egy állat menhelyet alapítanék, csak nem tudom ahhoz pontosan mennyi meg mi kell...de talán az lenne az egyetlen "befektetésem" amiből persze én is kapnám a fizetést...tehát "annyim lenne mint amit ott keresek" és nem extra magas főnöki fizetésre gondolok...nem vágyom hű de magas anyagi dolgokra...ház kocsi, anyagi biztonság...inkább a boldogság...a tudat, hogy aki mellett leélem az életem engem szeret és nem a pénzem...a gyerekeim értékelik majd amijük lesz és nem fogják őket kinézni sehonnan mert "nagypofájú gazdagok" meg ugye a "neked könnyű mert..." szövegek...


21F

2014. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ezerszer megkérdezték már itt ugyanezt...


Mindig le is írtam: nem költeném el, hanem bankba raknám (több számlára, külföldön), és a kamataiból élnék.


Rendesen dolgoznék mellette, semmi látványosat nem változtatnék az életemen.

2014. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Vennék 3-4 lakást és kiadnám őket, amiből havonta mindig lenne vmennyi bevételem. A maradékból pedig vennék magamnak egy szigetet és ott élnék, farmgazdálkodnék.
2014. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de kiadsam333 nem ír hülyeséget.
2014. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Dan Bilzerian 2.0 lenne.
2014. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!