Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit tennél? Barátnőd...

Te mit tennél? Barátnőd kattant nővére kavarja a szart. (vázolom)

Figyelt kérdés

1 éve határoztuk el a barátnőmmel, hogy albérlet helyett az otthoni hatalmas házuk egy nem használt műhelyét alakítjuk ki garzonlakássá.


Töménytelen mennyiségű sittet és port takarítottunk el, lepucoltuk a falakat, laminált padlót, járólapot tettünk le, becsatornáztuk, vízrendszert kapott a hely, beszereztünk főzőlapot, ágyat, sarokkádat, ilyesmiket. Haladunk az építkezéssel, februárra készen lesz.


Nos:

A barátnőm rokonai nem nagyon akarták engedni, hogy ott lakjak velük a házban valamiért, de nem érdekelt, mert a barátnőm elfogadott és értette, hogy nekem más az értékrendem, végül nagy nehezen meg lehetett velük beszélni a műhelyet és boldogan éltünk egy ideig:


Addig, amíg a barátnőm kattant (punk) nővére nem hozott le mindenféle csöves arcokat. Az egyik arc össze is jött a nővérkével és olyanokat hazudott az egész családnak, hogy kommandós rendőr, meg mittudomén, aztán szép lassan bepróbálkozott azzal, hogy engem kutya mód megaláz (normális ember vagyok, kerültem a konfliktust mindig is)

Aztán egyszer majdnem összeverekedett velem, mert szólni akartam neki valami miatt.


Ott lett vége. Nem írom le hogyan, de elküldtem a házból. Másnap el is költözött. 2 hete nem láttam sem őt, sem a punk nővért. Állítólag a nagymamájánál csöveznek.


Viszont: Ma délután (pont miután 5 kiló zöldséget leszedtünk a kertben amit magunk termeltünk) a punk nővérke átadott egy levelet, hogy én milyen csöves vagyok, meg tönkreteszem a barátnőmet, meg a barátnőm is milyen, meg hogy én fenyegetem az ő jóravaló kedves rokonokkal jól kijövő egyenes barátját.

Szóval annyi, hogy szarrá fényezte a barátját engem meg lehordott a levélben a sárga földig. És félek, hogy most annyira felbátorodik, hogy vissza is költöznek.


Ítélkezzetek.

De ne tudjátok meg mit művelt itt a srác.


2014. aug. 16. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:

Én örültem, hogy le van zárva a téma, a nagymama elég kényelmes házban lakik, pénzt is ad a nővérkének, azt hittem végre ott boldogok.

De most úgy néz ki talán mégsincs ott kolbászból nekik a kerítés és talán azért írta a levelet, mert vissza akarja költöztetni a srácot, én viszont nem fogok egy olyan emberrel együtt élni aki nem szocializált és istennek képzeli magát tulajdonképpen idegen helyen. Szóval ha megint rámtámad vagy arcon lövöm gázpisztollyal, vagy én költözöm el ha valóban ide jön.


De a barátnőm sem fogja hagyni.

2014. aug. 16. 16:54
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekme van egy olyan érzésem, hogy eddig bírta a kedves mama.
2014. aug. 16. 16:55
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja a kedves nővérke, amíg mi építettük a garzont leírom mit csinált:

facebookozott

ivott

cigizett

önsajnáltatott

lógott a suliból


Gyakorlatilag ennyi.

De ne ilyen menő csajszit képzeljetek el, hanem egy nagyon gáz, önfényező, kövér, lezüllött punk p..csát aki már csak ilyen csöves drogos arcokkal tud összejönni.

2014. aug. 16. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne engedd, hogy visszaköltözzön a srác és akkor a kattant nővértől is megszabadulsz!


"a punk nővérke átadott egy levelet"


Ha nem vigyázol még videóüzenetet is küld.:D Töröld ki a levelével a segged mondjuk a legközelebbi trónharcodnál.:D

2014. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rokonai vagy csak a nővére? Kinek a nevén van a ház? Helyedben lecserélném a zárat és távoltartásit kérnék a punk ellen. Ha meg kötözködni akar valamelyik rájuk hívod a rendőrséget, talán még a narkójukat is megtalálják.

Mondjátok meg a punknak, hogy sajnáljátok. Ennyi idősen le kell vetkőznie a punk stilust, iskolába járni aztán munkát találni, hogy lehessen közös lakása a barátjával, mert ez a lakás csak a ti érdemetek.

Bocsánatkérést meg hasonlót soha ne fogadj el (ez benne van a fegyvertárukban)!

2014. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!