Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy van a srác, akinek egy...

Hogy van a srác, akinek egy hónapja levágta a lábát a vonat Zamárdiban?

Figyelt kérdés
Nagyon megrázott a hír, amikor olvastam, hogy a Balaton Sound után hazatérő fiatalt baleset érte. Magam is voltam korábban ilyen fesztiválokon és át tudom érezni a szülők, barátok aggodalmát. Van itt olyan, aki ismeri és tudja, mi van vele? Van esélye a felépülésre és a viszonylag élhető életre? Ismeretlenül is jobbulást kívánok neki, és kitartást a nehézségekhez!

2014. aug. 19. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Reméljük elkezdte megemészteni. Sok szerencsét neki az újrakezdéshez! :)
2014. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia,osztálytársammal történt az eset,nagy kínkeservek útján és sokáig tartó rehabilitáció után már több,mint egy éve velünk együtt tanul az iskolában,velünk egyutt érettségizik,egy éve jogosítványa is van,azt hiszem mondhatom hogy amennyire lehetett felépült!

Üdv!

2017. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!