Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem akartok ilyen életet?

Ti nem akartok ilyen életet?

Figyelt kérdés
Meglógni tizenévesen egy pasival/lánnyal. Kocsiban aludni, sörözgetni este, egy gyorsbüfében enni hamburgert. Énekelni/ hülyülni az út közepén éjjel. Tetováltatni magatok. Ilyesmit?
2014. aug. 20. 00:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Csak ketten
2014. aug. 20. 00:46
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem..
2014. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Én most jöttem rá ,hogy ezek már mind megvoltak az életembe! :D Akkor milyen élet ez?
2014. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabb távra gondolsz, akkor szerintem ha nem is mindenki, de sokan ábrándoztak már róla -én speciel kocsi nélkül-, csak a hamburgert sem adják ki, mert szépen kéred, és a sört sem, rövid távon, amit még fizetni lehetne meg nem annyira kaland.
2014. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken mind túl vagyok, már rég nem izgat a dolog. A kocsiban alvás hosszú távon kényelmetlen, a hambi egészségtelen, éjjel az út közepén meg k.va hideg van télen.
2014. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én se... Kocsiban aludni kényelmetlen. A sört utálom. Hülyülni az út közepén (ehelyett inkább házibulizok a barátaimmal)... Tetkóm biztos hogy nem lesz... Tudom, gáz vagyok :D
2014. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket nem. De hasonlót igen.


Én jó étteremben szeretnék finom és minőségi kajákat enni, óriási erdőkben túrázni, koncertre, házibuliba menni olyanokkal, akiket igazán szeretek, sok-sok érdekes könyvet olvasni, felnőttként is sokat játszani pusztán azért, mert jó.

De legfőképpen egy olyan hivatást (hivatásokat) szeretnék, amit tényleg élvezek, és olyan embernek akarom érezni magam, aki magabiztos, jó fej és alkot valami maradandót az életben.

2014. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egy nagyon fontosat kihagytam: szeretnék szabad lenni! Fizikailag, érzelmileg, anyagilag és szellemileg is szabad és önálló!
2014. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

nem igazán. én szivesebben aludnák lakásban a férjemmel. hamburger helyett salátát ennék, sör helyett teát innék. az út közepén hülyülésbe benne lennék, de a tetkóba soha.

18/f

2014. aug. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, 18/F!

Tetkóban nem lennél benne, de a férjeddel szívesen aludnál? Hááát...

2014. aug. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!