Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, Titetek is megtalálnak...

Lányok, Titetek is megtalálnak itt az oldalon, a nyomulós, ismerkedni akaró majmok?

Figyelt kérdés

Vagy csak engem bombáznak folyton?

Válaszolok egy kérdésre, pl: "Hol szoktatok ruhát vásárolni?" erre a válaszom megjelölésével jön egy üzenet:

"Nincs kedved ismerkedni?"

Volt egy másik kérdés, hogy "Mi a kedvenc harisnyatípusod? Kort írjatok" (vagy valami ilyesmi). Válaszolok és már jön is az üzenet, hogy "Hmmm, csini lehetsz benne. Egyébként hogy nézel ki? ;)"

Ételek, italok kategóriában (!!!) kérdés: "Szoktatok télire lecsót eltenni? Hogy csináljátok?" Válaszolok, jön ez üzenet: "Szexi lehetsz a konyhában, írj!"

Most ez mi???


2014. aug. 20. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Miért foglalkozol vele? Ha elolvasod és minden további nélkül törlöd ezeket, akkor csak kb. 2-3 másodperc megy rá az idődből. Ha viszont utána még puffogsz rajta egy sort és kérdést írogatsz ki róla, akkor sokkal több idődet veszi el.
2014. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem állok neki válaszolgatni az ilyenekre. Törlöm és törlés előtt lenyomom a "Nem fogadok tőle több üzenetet" gombot.

A kérdés kiírása előtt is jött egy ilyen üzenet, ezért jutott eszembe, hogy megkérdezem. Ez csak egy kérdés.

Nem puffogok rajta, csak furcsállom ezt az egészet. A lecsós kérdésre jövő üzenetnél is először csak pislogtam, utána meg röhögtem egy sort azon, hogy ez onnan indult, hogy szoktam-e télire lecsót eltenni. :D De utáne ugyanúgy tiltottam meg töröltem.

2014. aug. 20. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég, tényleg ilyenek vannak itt? Engem elkerülnek szerencsére:) Ne törődj velük, magányos/unatkozó emberek. De azért érdekes. Mármint pszichológiai szempontból :D
2014. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is meg szoktak találni, főleg ha a szerelem kategóriába válaszolok nagy ritkán valamit. Pedig szerintem semmi "szexi" nincs a válaszaimban.

Néha elgondolkozok, sőt megijedek, hogy miért van itt ennyi nyomorék pasi, akinek jobb dolga nincs, mint random csajokra írogatni. Főleg, hogy normális lány nem is ír vissza nekik.

2014. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt nem szoktam általában érteni, hogy azt sem tudják, ki vagyok, azt sem tudják, hogy nézek ki. A lecsós kérdésnél lehettem volna akár pasi is :D.

Lehetnék egy 40 éves férjes asszony, lehetnék egy kismama, lehetnék egy lustaságtól és zabálástól elhízott Debella Bella, hiányozhatna 3 fogam - lehetőleg elölről, csak hogy jól nézzek ki :D - és így írkálnak. Van egy Gallac nevezetű felhasználó, azt először elfelejtettem tiltani, csak kitöröltem a kérdését, két nap múlva nem megtalált megint a nyomorult?


3-as: Akkor Te szerencsé vagy. :D


4-es: A Szerelem, szex kategóriába sosem válaszolok (úgy néz ki, jobb is), oda röhögni járok, mert jobb, mint a Humor kategória.

2014. aug. 20. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként általában én is röhögni járok :D Sok a barom ember. Csak az a rossz, hogy aki tényleg értelmes kérdést tesz fel az alatt is trollkodnak, vagy hülyeségeket írnak.
2014. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!