Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj-e az ha szeretem a számító...

Baj-e az ha szeretem a számítógépes játékokat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok függő, de a szabadidőmet (napi pár óra) számítógépes játékokkal töltöm.

Elég sokan körülöttem mondják, hogy "elvesztegetem" az élemet, de én élvezem így tölteni az időmet, inkább, mint hogy discoba stb menjek, meg berúgjak..

Iskolában jó eredményeim vannak, profi szinten nem sportolok, viszont hobbiból űzök pár sportot, nem vagy dagadt, barátaim is vannak, velül is szoktam találkozni, de csak beszélgetés stb, nem ivás, vagy bulizás.

Ilyen körülményekkel szerintetek belefér, ha az egyedül töltött időmet online játékokra szánom?:D


2014. aug. 21. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gamekkel tolod? :D
2014. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj? Ennyi erővel minden hobbi lehet időpocsékolás... Mégis, ki döntse el, hogy mi hasznos s mi nem, ha nem az adott ember, aki rászánja az idejét?


Szándékosan hobbit írta, mert a beteges függőség persze már egészen más dolog.


Amúgy, ez idővel változik is, engem pl. már csak minimális szinten érdekel az, amiért pár éve éltem-haltam.

2014. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)


Jelenleg league of legends, de előtte mmorpg-kel, pl neverwinter

2014. aug. 21. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan hobbi, mint a többi. Csak ugye manapság divatos sztereotípia lett, hogy aki szeret játszani, az élettelen kocka. De szerintem amíg nem ez áll az első helyen, addig ugyanolyan hobbi, mint a többi, semmivel nem rosszabb.
2014. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na az az igénytelen fos játék (lol) az elég nagy baj. Amúgy egyáltalán nem baj, ha valaki szeret játszani, fel nem fogom hogy sokan miért mondják, hogy baj.
2014. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem az! Fogsz te még órák ezreit ölni egy másik emberbe, majd szó nélkül faképnél fog hagyni. Akkor az is értelmetlen.
2014. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!