Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit lehet Ilyenkor tenni? Bocsánat, hogy kicsit hosszú.

Figyelt kérdés
18 vagyok, a barátom 19.Két és fél éve vagyunk együtt. A szüleim nem engedik, hogy itt aludjon, engem pedig eléggé gyerekként kezelnek. A hétvégén nem akarták hagyni, h szórakozzak, ezért barátom megutálta őket, mert elrontották az egész hétvégénket, meg mindenkinek megengedik, hogy együtt legyenek csak nekünk nem. Barátom egyfolytában szidja őket, szó szerint gyűlölködően beszél róluk!!!! Azt beszéltük, hogy teszünk ellene és kiköltözünk Debrecenbe, de nemtudom, bizonytalan vagyok. Azt mondta, hogy vagy ki megyünk, vagy akkor mennyek el itt dolgozni, de ha elmegyek dolgozni itt és akkor is így fognak kezelni elhagy.. Mit tegyek, mi tévő legyek? Kétségbe vagyok esve.

2014. aug. 21. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem beszélj erről a szüleiddel, hogy már nagy vagy meg minden. Meg azért a fiúdnak sincs teljesen igaza, attól, hogy kanos. A szüleid neveltek fel, ők vigyáztak rád. Most is ezt tennék, de ha önállóan tudsz élni akkor ideje lenne elengedniük. Bár ez egész biztosan nehéz.
2014. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nehéz egy helyzet..
2014. aug. 22. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!