Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire esélyes...

Szerintetek mennyire esélyes hogy terhes lehetek, lehet esetleg más dolog is a háttérben?! Aggódó 18 éves tanuló lány

Figyelt kérdés
júl 18 án múlt el a menzim és 31 én szexeltem amikor kilyukadt a gumi a srácnak de nem volt semmi gond belőle..nem is ment el..később aug 10 én szeretkeztünk újra amikor is lecsúszott róla az óvszer de nem maradt bennem és még nem is ment el..egy hete késik ebben a hnapban a menzim ..pár napja kb 5-6 napja lehetett hogy rózsaszín és barnás folyásom jött..és úgy görcsöl a hátam olykor mintha meg lenne a bajom vagy mintha most jött volna meg.. a barnás folyás óta meg csak szimpla fehér folyásom van..azóta ha teherbe estem lennének már tüneteim? hányinger mellfeszülés stb ? mert egyiket sem tapasztalom !! fontos: mielőtt meg kellett volna h jöjjön a menzim a hnapban komoly gyulladásos megbetegedésem volt a torkommal..és antibiotikumot szedtem egy hétig stresszes is vtam más dolgok miatt ez is lehet késés oka ?

2014. aug. 25. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
kell neked szekszelni.... inkább a tankönyveddel szekkkkkkkkszelj.muhaha
2014. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
normális választ szeretnek!! :O
2014. aug. 26. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama! Sok boldogságot a csöppséghez.
2014. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mit zäkszelsz itt,még sulis kisleányka,hun van a bárbi babácska? :D nem való neked gyerek,csak húzd szííííjel a lábad.ezhhez értetek.Szerencsétlen..gööühühühühü!
2014. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sok IQ fighter, ha nem tudtok rendesen válaszolni, akkor inkább húzzátok le magatokat a wc-n! ;)


Amúgy figyi, legegyszerűbb, ha veszel legalább két különböző fajtájú tesztet és másnap reggel az első dolgod legyen megcsinálni mindkettőt. Ha valamelyik is két csíkot mutat, akkor irány a nőgyógyász! Mert hiába várnád a jeleket, azok nem mindenkinél vannak egyformán. Egyik ismerősömnél pl. az első 4 hónap szinte tünetmentes volt, míg pl anyumnál, már az első hónaptól megvolt minden jel arra, hogy terhes. Úgyhogy először is nyugodj le, utána csináld, amit írtam :) Nem lesz gond.

L/19

2014. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!