Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran fordul elő,...

Milyen gyakran fordul elő, hogy egy színészt azonosítanak egy filmbeli szerepével?

Figyelt kérdés
Arra gondolok pl. hogy valaki mondjuk Robert Pattinsonra vámpírként tekintene, meg ilyesmi. Előfordul az ilyen?
2014. aug. 26. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Iskolázottsági szinttől függ, de persze mint minden általánosítás, ez sem igaz minden egyénre.

Általában a tanulatlanok körében gyakoribb.

2014. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki egyszer nagyon jól eljátszotta a szerepét, vagy sokáig alakított egy karakter,t (sorozatok, többrészes filmek) azok nehezen törnek ki abból a szerepükből.

Ha Miley Cyrus nem úgy viselkedni, ahogy, szerintem most is sokan Hannah Montanaként tekintenének rá.

De pl. Ed O'neill igazi nevét sokan nem tudják, mindenkinek Al Bundy marad. :)

2014. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Élőben elég ritka, csak nagyon primitív emberekre jellemző.

Anno a Dallasból a Jockey-t alakító színész említette, hogy elég rondán bánt vele pár nem túl okos illető, mert azonosították a szereppel...


Az már gyakoribb, hogy egy ismertebb szerep után szokatlan, ha egy színész totálisan más stílusú filmben, totál más szerepet vállal. Ed O'Neill jó példa, ahogy az előző is írta, akármiben látom, nekem is bevillan Al Bundy. Sorozatszínészek szerintem jobban ki is vannak téve ennek a jelenségnek.

2014. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint gyakran, főleg az idősebbek között. Rengeteg olyan 60-as ismerősöm van, aki megvan győződve arról, hogy a tv a valóság. Érsd: a latin-amerikai szappanpárákról is azt hiszik, hogy valósak.
2014. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!