Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik látták, Facebookon, hogy írt neki az ember, de nem képes rá reagálni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 21:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
25%
patkány
2014. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
0%
Nyomorek amelyik ha ugy gondolja nem irja le ne irj mar te h.ulye
2014. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, hogy mennyi ideig nem válaszol. Ha napokig, akkor bekaphatja (és törlöm is egyből), ha csak pár percig/óráig akkor nem érdekel. Én is van, hogy nem érek rá cseverészni, de véletlenül megnézem és csak később válaszolok.
2014. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
6%
nem vagyok kíváncsi mások hülyeségére
2014. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Leginkább semmit. Sokszor van olyan, hogy valaki napokkal később válaszol, mert rápillantott ugyan, de akkor ne volt több ideje. Ahogy ezt én is megtettem már, soha, senki nem sértődött be érte.
2014. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Én nem kaptam semmit. +Egy jól nevelt ember mindig reagál.
2014. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel különösebben. Ha fontos dologgal kapcsolatban írok, akkor zavar, de olyanra még mindig válaszoltak eddig.
2014. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
86%
Ez a baj a mai generációval. A FB ekkora szerepet tölt be az életben. Mondom ezt 21 évesként...
2014. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg sok esetben teljesen érthető, sokszor meg van az oka, hogy miért nem, ha meg nem is, parasztság vagy nem, akkor is a joga mindenkinek meg van ahhoz, hogy ne válaszoljon. :D Egyébként is a valami olyan rhadt fontos, megkeresed személyesen az illetőt.

Sokszor ha egyszerre több emberrel beszélek, elfoglat vagyok, akkor felugrik ugye az ablak, és van akinek nem tudok/nincs éppen kedvem visszaírni, de előbb utóbb válaszolok. Én inkább azokat nem bírom akik mindig verik magukat, ha két percen belül nem ír vissza valaki.

De amúgy van annyi eszem, hogy nem láttamozom le,kikapcsolom a chatet, ha "nem vagyok képes reagálni".

2014. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
azt mondom h : sZLAMB esetleg h faf
2014. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!