Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani szlovák...

Tudnátok mondani szlovák férfi keresztneveket nekem?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Segítek!

1) Írd be google-be, hogy: "szlovák férfi keresztnevek"

2) Nyisd meg a szimpatikus oldalt és keresgélj a nevek között

Remélem nem haladja meg a képességeid.

2014. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Drahoslav, Severín, Rastislav, Radovan, Dobroslav, Miloš, Gejza, Bohuš, Gašpar, Blažej, Zdenko, Dezider, Jaromír, Roman, Matej, Radomír, Bohumil, Kazimír, Radoslav, Tomáš, Branislav, Gregor, Boleslav, Jozef, Víťazoslav, Blahoslav, Beňadik, Gabriel, Marián, Miroslav, Július, Aleš, Fedor, Marcel, Ervín, Slavomír, Vojtech, Juraj, Marek, Jaroslav, Florián, Svetozár, Urban, Dušan, Viliam, Anton, Vít, Vratislav, Alojz, Ján, Tadeáš, Ladislav, Peter, Pavol, Miloslav, Prokop, Cyril, Metod, Ivan, Kamil, Drahomír, Bohuslav, Vladimír, Jakub, Krištof, Gustáv, Jerguš, Dominik, Oskar, Vavrinec, Ľubomír, Mojmír, Tichomír, Filip, Bartolomej, Ľudovít, Samuel, Belo, Bystrík, Ctibor, Ľudomil, Konštantín, Ľuboslav, Matúš, Ľuboš, Ľubor, Vladislav, Václav, Michal, Levoslav, František, Dionýz, Maximilián, Koloman, Lukáš, Kristián, Vendelín, Demeter, Karol, Imrich, Bohumír, Maroš, Martin, Svätopluk, Stanislav, Milan, Vratko, Ondrej, Andrej, Mikuláš, Bohdan, Štefan.


Tessék, válogass :D

2014. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Képzeld: megpróbáltam, de vagy vegyesen jöttek be a nevek a női nevekkel, vagy pedig nem is szlovákok voltak hanem mindenféle vegyesen. Volt olyan találat is, ami pedig meg sem nyílt.


Okkal írtam ide ki ezt a kérdést, hidd el! Viszont ha máshova is ilyen "hasznos" válaszokat adsz, nem csodálkozom a százalékodon. :)


-----


Kedves Második!


Köszönöm a válaszod, hasznos volt! Ment a zöld kéz! :)

2014. aug. 28. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes én valahogy rátaláltam néhány szlovák névre mégis, ne legyél életképtelen.

[link] nevek

2014. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es: "Error, this category could not be found "

Gratulálok, látod, valaki keresni nem tud, valaki meg linkelni :) Nem vagyunk egyformák ;) (2-es voltam.)

2014. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csicsky ***** válasza:

@ #4, #5


Itt már jó a link (legalábbis nálam működik):


[link]


A kék figura jelenti a fiú/férfi neveket.


Ha nem működne, akkor:


[link]


Itt megkeresed a „Szlovák nevek“ kategóriát.

2014. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!