Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki imádja A Gyűrűk urát és miért?

Ki imádja A Gyűrűk urát és miért?

Figyelt kérdés
(Rajtam kívül persze)

2014. aug. 28. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Imadom! ezerszer lattam es ezeregyszer is megneznem! :)
2014. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
es elsosorban orlando bloom miatt szeretem <3
2014. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én főleg a világa miatt imádom. Tolkiennek sikerült létrehoznia egy hatalmas összetett, gyönyörű, ám mégis érdekes világot, melyről akár el is hihetné az ember, hogy ezek egykor valóban megtörténtek.
2014. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Imádom!!!! *-* Bár annak idején, mikor elkezdtem olvasni, a többiek kiröhögtek, hogy minek, mert nehéz, meg úgyis jön majd a film is. Szóval én előbb olvastam, mint láttam, de már akkor szerelmes voltam a táj- és életmódleírásokba, a hobbitok és a törpök énekeibe, aaahhhh...


Egy kicsit fanatikusnak is mondhatnám magam, mert ebay-ről beszereztem Egy Gyűrűt, Lórien levelét meg Arwen nyakláncát is :D

2014. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Én is a könyveket olvasom most, nemrég vettem meg a felújított, illusztrált kiadást :)

Film sem lett rossz, de szerintem nem az igazi..Nem hozza át a könyv hangulatát, ráadásul rengeteg dolgot kihagytak a filmből, amit mondjuk meg is lehet érteni, hiszen még így is rettentően hosszú.

2014. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan harminc éve az egyik kedvenc könyvem. Szeretem a mitológiát,különösen az északit, és Tolkien tényleg zseniálisan gyúrta össze a mitikus lényeket saját világával.

A filmet sokáig nem akartam megnézni, mert tartottam tőle, hogy nem fog hasonlítani arra, ami bennem él erről a történetről, de végül rászántam magam, és nem bántam meg. A film minden tekintetben méltó ehhez az egyedülálló könyvhöz.

2014. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Imádom a könyveket, a filmeket és még egy sor másik Tolkien művet! A történeteken kívül, a világ hihetetlen, részletes kidolgozottsága miatt szeretem. Tolkien tényleg zseniális volt!
2014. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Imádom a Gyűrűk Urát. Nagyon tetszik Tolkien egész világa, és már majdnem az összes Középföldéről szóló könyvet elolvastam. A film is betalált, mert nagyon a szerepekhez illő karakterek játsszák. Ezek a Tolkien történetek a kedvenc könyveim és filmjeim. GYŰRŰK URA FOREVER!!!
2014. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!