Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok japán származású,...

Tudtok japán származású, Magyarországon híres embereket mondani?

Figyelt kérdés
Pl. Matsuzaki Diána Sayuri, vagy Miyazaki Jun.

2014. aug. 28. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nevezettekről nem hallottam. Kobajasi Kenicsiró
2014. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
jackie chan
2014. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
soung ha juong asszem így írják egy profi gitáros.
2014. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ágoston Noémi válasza:
69%
Jackie Chan kínai, Jung Seung Ha pedig koreai :) japán még Steve Aoki, Watanabe Ken ^^
2014. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, leginkább olyanokra gondoltam akik itt is élnek/dolgoznak, mint Kobajasi Kenicsiró.

Máshol élő, itt is ismert japánból elég sok van :)

2014. aug. 29. 21:07
 6/6 Ágoston Noémi válasza:
17%
akkor esetleg az anime-manga és zenevilágban keresgélhetsz, a készítők közül van néhány ismertebb, mint Kishimoto Masashi, a Naruto mangakája (olyan ember, aki a mangákat rajzolja) vagy énekes mondjuk Miyavi, ő többször is koncertezett Magyarországon :) de énekesből jó párat mondhatnék, mondjuk Ninomiya Kazunarit, aki a Levelek Iwo Jimáról című Clint Eastwood filmben szerepelt, vagy Akanishi Jin a 47 rouninból. Egy együttes pedig az AKB48, Guiness-rekorder lánycsapat, ha jól tudom 170 taggal rendelkeznek. esetleg néhány sportoló, aki ismertebb, én például Honda Keisukéról gondolom, hogy híresebb, hisz az idei világbajnokságon a Samurai blue kapitánya volt, és ő rúgta az első gólt is. de ha itthon is viszonylag népszerű énekesek, színészek érdekelnek, akkor írd nyugodtan, és összeszedek néhány embert ^^ remélem tudtam segíteni :)
2014. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!