Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátnőm baromságokat írkált...

Barátnőm baromságokat írkált a nevemben egy fiúnak, aki tetszik nekem. Most mit csináljak, hogy ne nézzen a srác komplett idiótának?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen rávettem magam, hogy ráírjak, és tök jól elbeszélgettünk. De mikor kimentem fogatmosni barátnőm elvette a telefonomat és random baromságokat írkált a srácnak. Utána mikor megláttam elnézést kértem tőle, és látta is, de nem írt vissza egyáltalán semmit, pedig megbeszéltünk találkozót is. Most mit tegyek? Annyira kínosan érzem magam. És ráadásul pont azzal a fiúval, aki nagyon tetszik nekem.:c
2014. aug. 29. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd volna az ilyen? Nagy szemétség volt tőle. Lehet a fiú azt hiszi, hogy te szórakoztál vele és megbántódott.
2014. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:c

De írtam neki, hogy nem én voltam.:c

2014. aug. 29. 07:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem gond, velem is volt ilyen, tudtam, hogy a barátnő írogatott, utána azt gondoltam, jófej csajok lehetnek, nem gondoltam, hogy idióták lennének. :)

Nem kell komolynak lenni, az nem jó.

Attól függ ugye, kit szeretnél megismerni, de önmagad add mindig, mert nem fogod jól érezni magad a kapcsolatban.

2014. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!