Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért divat ennyire az RTL...

Miért divat ennyire az RTL klub és a TV2 műsorait ócsárolni?

Figyelt kérdés

Műsorra rakhatnak akármilyen műsort, akármilyen új műsort is, az biztos hogy ócsárolni fogja mindenki. Meg a régebbieket is.

Pl. Barátok közt, Gyanú árnyékában, A konyhafőnök, Éjjel-nappal Budapest, Jóban rosszban, meg ilyenek. Sokan a tehetségkutató műsorokat is csak ócsárolni tudják.

Miért nem tetszenek e két csatorna műsorai ilyen sok embernek? Inkább örülnének hogy van tv van mit nézni, ha meg nem tetszik ne nézzék.


2014. szept. 2. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van.

Nem is nézem. Az az 1-2 műsor, ami ér(t) vmit, késő este adták. Addig sajnos nem tudok fent lenni, az előtte lévő rengeteg szemetet meg nem nézem.

2014. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Van aki még nézi ezeket? Akkor még dübörög az agymosó gépezet...azok a műsorok amiket felsoroltál...még viccnek is rosszak

"Inkább örülnének hogy van tv van mit nézni" ez inkább átok, mintsem hasznos dolog jelen formájában


Azok nem tehetségkutatók egyébként hanem selejt toborzók...sok tehetségtelen szerencsétlen próbálkozik..aztán amelyik "megnyeri" 1 évig híres lesz szerencsés esetben aztán eltűnik(mondjuk nem is gond mert tehetsége nem sok van)

2014. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem divad, hanem KÉNYSZER.

Nézz bele a 10-15 évvel ezelőtti műsorok értelmi szintjébe és meglátod, hogy nagyon messze van a kettő. Ugyanakkor a már túlzottan átlátszó korrupcióból is elege van az embereknek (drága sms-es műsorok esetében főleg az eredmények, de a csupán ugyanaz a 3 műsorvezető "verekedése" a munkáért, stb.), a silány minőségű csupán kék fény stílusú hírek, amelyekben nemzet- és világgazdasági híreket szinte már be sem mutatnak.

Nekem személy szerint a Reggeli nevű műsor is nagyon szimpatikus és lendületes volt, főleg Ábel Anitával, P. Mónikával és a többi pozitív, ambíciózus műsorvezetővel. Mondjuk a jelenlegi 8.8 műsor is eléggé jó, a díszlet egy picit monoton, de amúgy egész jó.

A pénzéhes Lilu és Bence képétől már egyenesen rosszul vagyok, de fórumokon olvasva látom, hogy ezzel nem vagyok egyedül.

2014. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mert hatásvadász, butító műsorok. Ezekben sokak saját magukra ismernek és azért nézik, sokan viszont egy kultúrálatlan cigány, vagy proli családot látnak.

Nem igaz, hogy akármit utálnának az emberek, én nem nézem ezeket az adókat, de sok ismerősöm a CSI: helyszínelők, Dr. House meg hasonló műsorok megszállottjai.

2014. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert népbutító szemetek mennek rajta.

Gyanú árnyékában-túljátszott, minden valóságalapot nélkülöző realitinek mindott bohóckodás.

Éjel nappal budapest-ízléstelen, IQ negatív emberek mindennapjait mutatja be. Túljátszott, undorító emberekkel, piti problémákat emelnek szinte eposzi küzdelemmé.

Jóban rosszban-szintén túljátszott, korházsorozat, ami mindenről szól, csak pont a korházról nem, egy nyakatekert történettel.

A többivel nincs bajom a felsoroltak közül.

2014. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok a szenny

Butítják a fiatal generációt.

2014. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A rengetegszer megszakított filmekről nem is beszélve: 15 perc film, 20 perc gyógyszer és hitel reklámözön, mintha csak az a kettő kellene nekünk vásárlóknak.

Itt üzenem az illetékeseknek, hogy a szponzoros marketingesek és a hírszerkesztők borzalmasan végzik a munkájukat, s fel nem emelnék a s.ggüket a kényelmes székekből, hogy egy kicsit terepre is menjenek sokkal jobb szerződéseket kötni, amely biztos jobban vonzaná a tekinteteket.

A TV2 Édes Életében jöttem rá, hogy a celebek még alacsonyabb szinten vannak, mint ahol eddig voltak. Az egyik közülük a Zámbó gyerek, akinek az énekére többször át kellett kapcsolni a tévét, de most már végig sem tud mondani egész magyar mondatokat, de még szavakat sem. Berkinek a herevasalása is igazi példamutató tett a mai 20-30-as korosztálynak, ahelyett, hogy adományozna inkább ... De azt hiszem, hogy a többi csürhe emlegetésére is többünknek feláll a szőr a hátunkon (s bizony naponta le volt dugva a torkunkon): Pákó, Geronazzo, Bálint Antónia, Kiszel Tünde, Kelemen Annácska, Alekosz és műsorai, Dundika és az összessel kapcsolatos alacsony értelmi szintű hírek.

2014. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok az értékrendedhez, ha az ilyen szenny műsorok neked nézhető kategóriába tartoznak. Még azt mondom a Barátok közt elmegy (én is szoktam nézni), de embert tudnék ölni, amikor véletlen átkapcsolok 3 másodpercre az éjjel nappal Budapestre. A Gyanú árnyékában még egy intelligens műsor, nem hiszem el, hogy van olyan értelmes ember aki megnézi ezeket.
2014. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%
Nincs velük semmi baj. Aki szidja őket, az általában az általános iskola óta nem nagyon vett könyvet a kezébe... fáj neki az élet, aztán minden hibás érte, csak ő nem. Nem kell vele foglalkozni. :)
2014. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A Barátok köztöt néha nézem, szerintem vicces :D

De a többi... Néha odakapcsolok és csak pislogok, hogy ezekre a szennyekre van igény?

Éjjal-nappal Budapest: Üvöltöznek, isznak, verekednek, szexelnek, egy értelmes mondatot még nem kaptam el belőle, na meg a színészek... Jobban vannak egy Családi titkokban is :D

Konyhafőnök: nem tudom, ez mi.

Jóban rosszban: Marha életszerűek benne az események, ha látok belőle jelenetet (anyukám nézi néha), csak a fejemet fogom, és röhögök.

A szavazós/tehetségkutatós műsorokat csak azért csinálják, hogy legyen k.rrrrrrrvanagy bevétel az SMS-ekből meg hívásokból.

Na de az a legalja, amiben "celebek" vannak! Bár én inkább felkapaszkodott senkiknek hívom őket. Nem tudom a címét a műsornak.


Agyradír, butító műsorok összessége, és szomorú, hogy van rájuk igény. Mert ha jobban belegondolunk, nem a csatorna hibája, hogy ilyen szennyeket sugároz, elvégre, ha a nép nem nézné, nem mennének ezek.


Ritkán nézem ezeket a csatornákat, Barátok köztöt néha, meg hétfőn este a Dr. Csont-ot, illetve, ha hétvégén van valami rendes film.

A reklámblokkokban látom a gagyi műsorok ajánlóját és nincs is annál "jobb", mint amikor részeg fiatalok verekednek, Győzike osztja az "észt", vagy hogy félóránként elmondják, melyik műsorban kire szavazz.

2014. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!