Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találtam a neten egy alakot...

Ferenc feco kérdése:

Találtam a neten egy alakot aki allitólag minden meccset eltalál 30x30 szorzóval. Azt mondja ha küldök neki 100 eurót a Vestern Unionon keresztül ő megküldi a győztes meccseket. Higgyek e neki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, csak át akar verni. Ha elküldöd a 100 eurót, akkor ö nyert ennyit, te meg vesztettél.


Egyébként ha annyira menne neki a dolog, akkor egyszerübb lenne, ha ö fogadna és nyerne minden alkalommal 30-szoros összeget.

2014. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki ne próbáld,átverés lesz.Elutalod a pénzt,és elfelejt jelentkezni.
2014. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem fair ajánlatnak tűnik. De mindenképp tanulságosnak:D
2014. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyet én is tudok, csak 120 USD-ért. 24 órán belül megkapod a pontos eredményeket. Miután lejátszották az utolsó meccset is.
2014. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TheHologram ***** válasza:
100%
Western union. Legnagyobb átverés és még csak nem is lesz jogtalan,mert ha elküldöd akkor beleegyezel,hogy övé a pénz bármi áron.
2014. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!