Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti melyik napokon dolgoztok...

Ti melyik napokon dolgoztok idén az ünnepek környékén/alatt?

Figyelt kérdés
Több éve dolgozok egyéni vállalkozóként, műkörmös vagyok. Egyszerűen kizsigerelnek a vendégek, kihúzom előre a napokat amiken szeretnék a családommal lenni és otthon maradni. Nem gondolnak bele, hogy én is csak egy ember vagyok. Mindenféle módszerrel próbálkoznak és a vége mindig az, hogy csak 25.-én és 26.-án maradhatok otthon, de arra is lenne bőven erőszakosan jelentkező de meg mondtam, hogy azt azért nem. Szeretném ha idén ez más lenne. Ti mikor mardtok otthon?

2014. szept. 4. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

idén 20(szombat)-5(hétfő)-ig

de én nem egyéni vállalkozó vagyok

2014. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor dolgozol vagy akkor nem?:)
2014. szept. 4. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a párom fodrász és neki is annyi kuncsaftja van hogy sokszor már a haját tépi. Persze van alkalmazottja alkalmin akit időnként berendel ha nagyon sokan ragaszkodnak egy naphoz de anyagilag így is sokba fáj neki és annyira nem éri meg hogy alkalmazni tudja állandóra hogy ha ő pihenne akkor legyen aki elvégzi helyette a munkát. Persze ő kikötötte hogy a vasárnap szabad csak is kizárólag esküvőre, vagy egyéb más nagy rendezvényre vállal be kuncsaftot pl.: szalagavató, ballagás, ha 1 hónappal előre szólnak. Persze van hogy ő is vakarja a fejét hogy mikor maradjon itthon pihenni. De szerencsére az augusztus 20. azon a héten szokott 1 hétre szabit kivenni magának azzal sosem volt gond eddig. Viszont a húsvét meg a karácsony előtti időszak az neki is halál. Húsvét előtt még bevállalja akár szombat este is de karácsony előtt 23-án maximum délután 4 ig mehetnek hozzá. Utána 27. ig ő nem létezik. Ünnepek alatt csak a nagyon törzs vendégeket szokta vállalni elsősorban de december 31 január 1-2 ha hétvége is utána van akkor ő zárva tart.


Meg nála a Május 1 és az előtte vagy az utána lévő nap is tabu, maximum ha arra a napra esik akkor ballagás miatt fogad csak kuncsaftot. Ő már lassan 6 éve így csinálja és ez bevált neki, első 1-2 év volt az ami gáz volt neki ilyen téren, de azt túl élte. Igaz hogy idősebb nálam 3 évvel, én is úgy ismertem meg hogy időpontot kértem hozzá a húgomnak mert sürgős volt és akkor ismerkedtünk meg mert én is akkor levágattam a hajam ha már a húgom vittem autóval mert szalagavatója volt előtte és sürgős volt és nem találtunk fodrászt aki betudta vállalni előtte. Pedig mondta a barátnőm hogy akkoriban ő is csak azért vállalta a húgom meg engem mert pont olyan időpontot választottunk amikor senki nem tudott menni.

2014. szept. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!