Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vakaki letudja ezt nekem...

Vakaki letudja ezt nekem forditani?

Figyelt kérdés
[link] elore is koszonon. Mi az elso szamnak a cime? Nagyon szep
2014. szept. 13. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jessica Forsyth emlékére


2008. február 6-án a világ elveszített egy lenyűgöző lovast, február 6-án elveszítettem egy barátot.

A neve Jessica Forsyth. Imádta a lovát, Boomert, jobban mint bármit a világon. A kötődésük semmihez sem mérhető...

Boomert lovagolva halt meg. Senki sem tudja pontosan mi történt, de hogy mi áll a halála mögött nem számít. És bár nem látjuk Őt, mindig velünk lesz. Békei poraidra Jess. Hiányzol nekünk!


5:30-tól

És bár nagyon nehéz elfogadjuk, hogy elmentél.

Meg kell próbáljunk a legjobb közös emlékeinkre emlékezni.

Mint amikor Te és Lauren a lókiállításra mentetek és a póniló utánfutóval játszottatok.

Vagy amikor Boomert tanítottad nevetni, az mindig megnevettetett mindenkit.


6:00-tól

Születésnapod kedden, július 8-án van. Tudom, hogy a mennyben hatalmas szülinapi partid lesz! Mulass jól! És ne aggódj Boomer miatt, Brandi és a szüleid jó sorsát viselik.


7:30-tól

"Miért veszteget a rövidke gyermekkorod arra, hogy próbálsz felnőni?"

Jessica Forsyth


Nagony hiányzol nekünk, Nyugodj Békében és mulass jól a mennyben! Alig várom, hogy újra lássalak!

2014. szept. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szeoen!:) esetleg a szam cimet nem tudod?:/
2014. szept. 13. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!