Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Zavaró, ha egy férfi...

Lányok! Zavaró, ha egy férfi köpköd az utcán?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 16:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Igen, zavaró és undorító. Sose értettem ez mire jó.


Mindig sírni lenne kedvem, amikor futóedzésen vagyok, és előttem fut a tökéletes izomzatú FÉRFI, erre köp akkorát, hogy a faluban megirigyelnék.

2014. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Kínában büntetik, szerintem jogosan. A köpettel számos baktérium száll szanaszét, amik megfertőzhetik a gyengébb immunrendszerű embereket. Azonkívül rendkívül gusztustalan, nem menő, és nem ezzel kéne felvágni. Kicsit kevesebb cigi és lónyál és mindjárt nem lesz annyi termék, amitől ily módon kéne megszabadulni.
2014. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 zabmester ***** válasza:
Igen, zavaró és undorító.
2014. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Mindenhogyan undorító, én hangosan be is szoktam szólni az ilyen p.rasztnak.
2014. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
"Valakinek eszébe jutott,hogy nem bunkóságból köpköd?" mondja az #5. Hát igen, lehet, hogy tüdőbajos szegény.
2014. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ritka tahó szokás! Ha elmegy mellettem egy ilyen paraszt, arra gondolok, mit szólna, ha én meg mellé hánynék?!Mivel nekem igen érzékeny a gyomrom az ilyesmire, nehezen leküzdhető hányinger jön rám, ha ilyesmit hallok/látok.Borzasztó!Erre nincs mentség.Én is szoktam náthás lenni, köptetőt szedni, mégis el tudom intézni, zsebkendőbe , csendben, ahogyan a kulturált embereknél szokás.
2014. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem csak zavaró, hanem gusztustalan és hányingerkeltő. Nekem mindig bukfencezik egyet (kettőt, hármat) a gyomrom, ha ilyet látok.
2014. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%
A kommentelőknek nem javaslom, hogy Kínába látogassanak, ahol húsz másodpercenként egy óriásit harákol és köp valaki. Igen, a nők is.
2014. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Gusztustalan...

Itt senki nem néz foci meccset? Pedig igen gyakran csinálják. Miután élő, nem is lehet elkerülni a látványt. (Ami persze nem egy látvány, de meg is van a véleményem)

2014. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
(ezt hallottam én is, amit Akvyr ír, mert olyan rossz a levegő, a nagyvárosokban. De nem tudom, hogy büntetik, amit egy előző írt?)
2014. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!