Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedvenc tumblr?

Kedvenc tumblr?

Figyelt kérdés
Linkenétek a kedvenc tumblitokat, vagy a sajátotokat? :) akinek kell elküldöm privátban az enyémet, véleményt is mondok a tietekről :)

2014. szept. 28. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem a Tumbrl a legfeleslegesebb dolgok közé tartozik az interneten.
2014. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte véleményt kedves tumblr-utáló, egy hónappal ezelőttig én is így gondoltam :)
2014. szept. 28. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
szerintem a tumblr-nek semmi értelme, törölni kéne az összeset csak a helyet foglalják.
2014. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ismét köszönöm :)
2014. szept. 28. 10:15
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Azokat az embereket is semmizni kéne, akik fontosnak tartják a tumlbr-t.
2014. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szinten koszonom, de amint latjatok magasrol teszek a negativ velemenyekre :D
2014. szept. 28. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Én baromira nem tartom feleslegesnek a tumblr-t. Oké, a hispter blogok néha kicsit unalmasak, meg semmitmondóak, de aki tényleg egy adott témáról blogol, azzal semmi baj nincs. Én az egyik legjobb levelezőtársam szereztem ott, hasonló témában blogol mint én.

Én sorozatgyilkosokkal, bűnözéssel, pszichológiával, gore dolgokkal kapcsolatos blogokat böngészek, kedvenceim pl.:


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!