Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyugtato segite? Vagy ez már...

Nyugtato segite? Vagy ez már "gyilkos hajlam"

Figyelt kérdés

Komolyan válaszoljatok légyszi.


Ha valaki olyat mond,ami nekem nem tetszik azonnal támadok.

Ma a tanáromat akartam megütni,de visszafogtam magam...inkább haza mentem.


És,ha ideges vagyok,abban a pillanatba őlni is tudnék.


Egyik percben jo kedvem van nevetek meg minden,a másikban pedig idegbeteg vagyok...rohamokban jön rám.



2014. okt. 2. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Orvosok tudnak segíteni.. Vannak gyógyszerek, amik segítenek abban, hogy ne ilyen drasztikusan éld meg a dolgokat, és sokkal összeszedettebb tudsz maradni. Háziorvossal érdemes konzultálni, ő vagy ideggyógyászhoz, vagy pszihiátriára fog küldeni.. Hidd el, megéri elmenni, mert megkeserítheti az életedet a lobbanékonyságod...


Ja és szedj sok B vitamint, pl milgammát.

2014. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Orvos...

De most komolyan...miért segite az,ha beszélgetnék egy orvossal,mert csak annyi...beszélgetünk és kész...ennek szerintem nincs értelme.

2014. okt. 2. 20:28
 3/16 anonim ***** válasza:

Persze, nem muszáj orvoshoz menned. Aki nem csak beszélgetne veled, sőt, neki eis egyszerűbb, ha felír valami szert, mint hogy beszélgessen veled.


De nem kell orvoshoz menned, a sitten, ahová majd az első komolyabb balhéd után kerülsz, majd megtanulod, hogy hogy fogd vissza magad.

2014. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy elmész a háziorvosodhoz,és elindíttatod a probléma megoldását,vagy a másik,hogy egyszer valaki úgy meg fog verni az idegbeteg rohamaid miatt,hogy 1 évig csak szájsebészetre,és fogorvoshoz fogsz járni.
2014. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint tanuló vagy. Akkor tanuld meg azt is, hogy viselkedni kell. Az meg azt jelenti, hogy tudni kell nem reagálni a külső ingerekre ill. meg kell tanulni különválasztani az ingereket: van olyan, amire kell reagálni és van olyan, amire nem.
2014. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ilyen a tinikor. Kinövöd.
2014. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van a kérdezőn kívül bárki más, aki úgy értelmezte a hozzászólásomat, h csak "beszélgetni" kéne az orvossal?
2014. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
18 leszek februárban...ez már nem tini kor.
2014. okt. 2. 20:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Van a kérdezőn kívül bárki más, aki úgy értelmezte a hozzászólásomat, h csak "beszélgetni" kéne az orvossal?
2014. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De, az még bőven tinikor.
2014. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!