Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok magatokról...

Ti is szoktatok magatokról meztelen, pózolós képeket csinálni?

Figyelt kérdés
csak úgy saját magatoknak, nem másoknak küldözgetni. k.urvás dolog ez, vagy minden lányt rávisz erre a kíváncsiság előbb-utóbb?

2014. okt. 4. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Se meztelent, se pózolóst. Kettőt együtt meg főleg nem.
2014. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Csak a párom készít rólam. Utána kitöröljük :D
2014. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én fiú vagyok, de mivel kondizom, ezért kb 2 havonta készítek képet, mert érdekel a fejlődésem, és majd visszanézem, hogy miből mi lett. :)
2014. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam.
2014. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem :D
2014. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, én még sosem csináltam magamról pózolós, meztelen képet és nem is szerepel a terveim között. Max. akkor fényképeztem magam mikor nem volt tükröm és kíváncsi voltam, hogy hogyan áll a ruha vagy a hajam, de saját "örömömre" csak úgy nem szoktam magam fotózgatni. Viszont több barátnőm is fényképezgeti magát, a telefonjuk ilyen képekkel van tele és még mutogatják is egymásnak, de az már más... Szerintem, ha nem mutogatja másnak csak kíváncsiságból vagy esetleg unalomból csinálja, az nem számít "bajnak".
2014. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. :D
2014. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem szoktam és nem is tervezem.
2014. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én szoktam, fogalmam sincs miért, de előfordul. Egyszer viszont skype-ra is kitettem amolyan fogadásból, aztán kiderült hogy volt két ismerősöm is akik fent voltak, csak rejtve. ciki volt, viszont azóta meg már jó bulinak tartjuk a történteket. :) Veled ellentétben azóta viszont volt is pár képcsere, szerintem tök jó. :D
2014. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá lánynak lenni.
2014. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!