Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy hívják az éjjel nappal...

Hogy hívják az éjjel nappal bp-ben Félixet igazából?

Figyelt kérdés
És szerintetek jól néz ki?

2014. okt. 8. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Nehogy már azt mondd, hogy pont abba a börtöntőtelékbe vagy szerelmes, nagyon durva ízlésed lehet. Egy kis fenyegetést és verekedést bármelyik vadember munkástól megkaphatsz.

Nézz inkább régi magyar filmeket, ott vannak Igazi Férfiak !

2014. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
#1 te tényleg te elhiszed, hogy az éjjel-nappal budapest az valóság?
2014. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Miért ez nem valóságshow?? Azt hittem olyan mint az édes élet, meg le kamerázzák az életüket hogy telik egy napjuk nem?
2014. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. Kapnak egy kis instrukciót, hogy mit hogyan és ők aztán belemagyaráznak sok baromságot, hirtelen alapon, ami csak jön. Dehogy valóságshow.
2014. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Forgatókönyv van meg rendező. Az más kérdés, hogy a valóságshowokban is meg van mondva, hogy mit csináljanak.
2014. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az édes életben is megmondják nekik hogy mit csináljanak..
2014. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy szerelmes vagyok bele :D Csak megkérdeztem kinek tetszik.És a viselkedését utálom amúgy ;)
2014. okt. 8. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nehogy már azt mondd, hogy pont abba a börtöntőtelékbe vagy szerelmes, nagyon durva ízlésed lehet. Egy kis fenyegetést és verekedést bármelyik vadember munkástól megkaphatsz.

Nézz inkább régi magyar filmeket, ott vannak Igazi Férfiak !"


ezen nem tudom, miért csodálkozol, a legtöbb nő hiába tagadja, vonzónak találja a bunkó, sokszor erőszakos viselkedésre hajlamos férfiakat. Minél nagyobb "kan" a férfi, annál vonzóbb.

Az más kérdés, h sokszor összejönnek ilyenekkel, aztán nyivákolnak, h bunkón viselkednek velük.


"#1 te tényleg te elhiszed, hogy az éjjel-nappal budapest az valóság?"


persze, h vannak olyanok, akik elhiszik, az rtl tudatosan zavarja össze az embereket. minden cikkben a sorozatbeli nevükön szerepelnek a szereplők, nem az igazival.

2014. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Anyám szerint Géczi András János. Ezt onnan tudom, mert az ügyfele anyámnak
2014. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!