Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy hívják az éjjel nappal bp-ben Félixet igazából?

És szerintetek jól néz ki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Éjjel-Nappal Budapest, Félix, szereplő, RTL Klub

2014. okt. 8. 09:52  Privát üzenet  

A válaszok

Nehogy már azt mondd, hogy pont abba a börtöntőtelékbe vagy szerelmes, nagyon durva ízlésed lehet. Egy kis fenyegetést és verekedést bármelyik vadember munkástól megkaphatsz.

Nézz inkább régi magyar filmeket, ott vannak Igazi Férfiak !

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2014. okt. 8. 10:45 Privát üzenet
#1 te tényleg te elhiszed, hogy az éjjel-nappal budapest az valóság?

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2014. okt. 8. 11:00 Privát üzenet
Miért ez nem valóságshow?? Azt hittem olyan mint az édes élet, meg le kamerázzák az életüket hogy telik egy napjuk nem?

A válasz 12%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2014. okt. 8. 11:02 Privát üzenet
Hát nem. Kapnak egy kis instrukciót, hogy mit hogyan és ők aztán belemagyaráznak sok baromságot, hirtelen alapon, ami csak jön. Dehogy valóságshow.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2014. okt. 8. 11:15 Privát üzenet
Forgatókönyv van meg rendező. Az más kérdés, hogy a valóságshowokban is meg van mondva, hogy mit csináljanak.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2014. okt. 8. 11:17 Privát üzenet
Az édes életben is megmondják nekik hogy mit csináljanak..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2014. okt. 8. 11:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy szerelmes vagyok bele :D Csak megkérdeztem kinek tetszik.És a viselkedését utálom amúgy ;)

# 7/9Időpont 2014. okt. 8. 12:24 Privát üzenet

"Nehogy már azt mondd, hogy pont abba a börtöntőtelékbe vagy szerelmes, nagyon durva ízlésed lehet. Egy kis fenyegetést és verekedést bármelyik vadember munkástól megkaphatsz.

Nézz inkább régi magyar filmeket, ott vannak Igazi Férfiak !"

ezen nem tudom, miért csodálkozol, a legtöbb nő hiába tagadja, vonzónak találja a bunkó, sokszor erőszakos viselkedésre hajlamos férfiakat. Minél nagyobb "kan" a férfi, annál vonzóbb.

Az más kérdés, h sokszor összejönnek ilyenekkel, aztán nyivákolnak, h bunkón viselkednek velük.

"#1 te tényleg te elhiszed, hogy az éjjel-nappal budapest az valóság?"

persze, h vannak olyanok, akik elhiszik, az rtl tudatosan zavarja össze az embereket. minden cikkben a sorozatbeli nevükön szerepelnek a szereplők, nem az igazival.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2014. okt. 12. 10:16 Privát üzenet
Anyám szerint Géczi András János. Ezt onnan tudom, mert az ügyfele anyámnak

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2014. okt. 22. 21:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az éjjel nappal Budapestben a tetoválószalonban Marci és Zolin kívül hogy hívják a csajt a (szőke)?
Hogy hívják az Éjjel nappal Budapestben a pultos srácot a Gergőt a való életben?! :D
Hogy hívják a való életben az éjjel nappal budapestből Karolát, a tetkószalonból?
HOGY HÍVJÁK azt a lányt? Az Éjjel-Nappal Bp-ből.
éjjel nappal budapest rajongok! Ki tudja h jogy hívják Zsófi zenei pruducerét, fönökét? Akivel járt is? Eredeti neve érdekel
Hogy hívják az Éjjel Nappal Budapestből Zsófi zenei manager vagy pruducerét? Akivel járt is a sorozatba?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!